استقلال, فوتبال ایران

آغاز فصل زمستان مهدکودک استقلال با دعوای رحمتی و حسینی

دعوای رحمتی و حسینی

دعوای رحمتی و حسینی موضوع جدیدی در تیم استقلال نیست و این موضوع نیز بر هیچ کس پوشیده نیست به طوری که حتی حسینی  یکی از شروط اصلی‌اش برای تمدید قراداد و پوشیدن لباس استقلال در ابتدای فصل رفتن رحمتی از استقلال بود.

این موضوع نه برای رحمتی خوشایند بود و نه برای هواداران استقلال اما مدیریت وقت با این موضوع کنار آمدند و ترجیح دادند جوانگرایی کنند که البته این موضوع در مقاطعی به ضرر استقلال شد زیرا با نبود دروازبان ذخیره خوب برای حسینی او که جایگاه خود را در خطر نمیبیند عملکرد خوب  و قابل قبولی از خود به جای نگذاشته است و این موضوع نیز صدای رحمتی را در آورد که با واکنش هایی از شوی حسینی همراه بود.

رحمتی

اما حسینی در پاسخ به انتشار این استوری و حرف های رحمتی افشاگری کرد که پس از بازی با الکویت بعضی از بازیکنان که کامنت مثبت برای دروازبان تیم خود گذاشتند با تهدید از سوی رحمتی مواجه شدند که موضوع نیز قبلا توسط برخی دیگر از بازیکنان استقلال بیان و تایید شده بود مانند اواخر فصل قبل که درگیری های لفظی بین بازیکنن استقلال در فضای مجازی وجود داشت.

دعوای رحمتی و حسینی؛ در حالی بالا گرفته است که هر کدام از این بازیکن ها باید تمرکز کافی را برای بازی های پیش روی تیم های خود در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشند و به جای وقت تلف کردن در اینستاگرام به تمرین برای بهبود عملکرد خود بپردازند.

با بالاگرفتن دعوای رحمتی و حسینی ، رحمتی در یک اقدام عجیب و ناپسند یک صفحه از چت های خود را با حسین حسینی سنگربان استقلال را در استوری خود قرار داد که هم از نظر اخلاقی کار درستی نبود و هم میتواند با شکایت حسینی پیگرد قانونی نیز برای او به همراه داشته باشد.

در آن صفحه چت نشان داده شده است که حسینی زمانی رحمتی را الگوی خود قرار داده بود و همچنین بسیار برای او ارزش و احترام قائل بوده است و حال رحمتی با انتشار این تصاویر از حسینی خواسته گذشته‌اش را فراموش نکند.

دعوای رحمتی و حسینی

1 دیدگاه در “آغاز فصل زمستان مهدکودک استقلال با دعوای رحمتی و حسینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *