بی شک پرطرفدار ترین ورزش جهان فوتبال است که خود دریایی پر از شور و هیجان،حتی خشم و نفرت هم هست. امروزه فوتبال به یک صنعت پرقدرت تبدیل شده که در بعضی از مواقع جنبه های ورزشی آن نادیده گرفته میشود و وارد سیاست،رانت ها،شرط بندی ها،قراردادهای باورنکردنی بازیکنان نیز میشود که جنبه های دیگر این مستطیل سبز رنگ زیبا هستند. ولی این تمام فوتبال نیست.

تمام سرمایه فوتبال هواداران هستند که تیم ها را سرپا نگه داشته اند. هوادارن فوتبال 90 دقیقه تیم محبوبشان را تشویق میکنند تا با موفقیت بازیکنانشان روح خود را آرامش بدهند و لذت ببرند.

گاه برای تیم خود زخمی شده اند یا حتی جان هم داده اند که در تمام دنیا ،در کشور عزیز خودمان ایران،حتی لیگ های کوچک هم این اتفاقات به وفور دیده میشود.

هوادارن فوتبال برای تمایز بین خود و هوادارن رقیب نیاز به یک رنگ شدن و یک صدا شدن دارند.

رنگ ها در دنیای فوتبال معنایی بیش از یک رنگ دارند. برای بیان بهتر،رنگ ها در فوتبال میتوانند نشان دهنده یک قومیت،یک نماد،یک کشور،یک اعتقاد،یا حتی شناسنامه یک تیم باشند. از این جهت کمپانی های بسیار زیادی بوجود آمده اند تا این احساس نیاز هواداران و بازیکنان را با طراحی های متفاوت و جذاب تر بر طرف کنند. امروز شاهد رقابت سنگین و نزدیک این کمپانی های تامین لباس ورزشی هستیم که اغلب بیشتر سرمایه گذاری آن ها در زمینه فوتبال هست.

طرفداران یک تیم محدود به هیچ مرزی نیستند. شاید شما در قاره آسیا و در ایران باشید ولی میتوانید دیوانه وار طرفدار یک تیم در قلب اروپا باشید و حتی برای تشویق و دیدن بازی تیم خود سفر کنید. حال اگر هم این امکان برای شما وجود نداشته باشد،تمام اخبار مربوط به نقل و انتقالات،نتایج بازی ها و… تیمتان دنبال میکنید و از پوشیدن لباس تیم های مورد علاقه خود لذت میبرید و علاقه دارین وقتی در یک مکان اجتماعی یا یک سالن ورزشی حضور دارید همه بدانند طرفدار کدام تیم هستید.

گروه تجاری اسپورتتو با کادری ورزش دوست و ورزش شناس با تاسیس فروشگاه اسپورتتو فعالیت خود را در زمینه تامین لباس های فوتبال تیم های مختلف جهان آغاز کرد.

با ارائه حداکثر کیفیت،حداقل قیمت، خدمات و پشتیبانی مناسب که رسالت ما بوده و هست توانستیم در کوتاه ترین زمان ممکن در بین شما عزیزان جایگاه خود را بیابیم و این حمایت های شما همراهان گرامی بود که توانستیم به این مهم دست پیدا کنیم و به سرعت با تکمیل فروشگاه و همینطور تاسیس بخش خبری به شما خدمت رسانی کنیم.

 تیم تامین کننده فوق العاده اسپورتتو  شب و روز در تلاش است تا محصولات بروز و جهانی را با بالاترین کیفیت برای شما عزیزان فراهم کند . 

در حال حاضر تیم جوان اسپورتتو با کارآفرینی برای بیش از 25 نفر (مستقیم و غیر مستقیم) با پشتوانه شما میکوشد تا جوانان بیشتری را سرکار بیاورد. اسپورتتو قصد دارد با هدف هایی بزرگ تر به کار خود ادامه دهد تا بتواند در زمینه های دیگر ورزشی به شما عزیزان خدمات مناسبی ارائه دهد که تعمیم تجارب گذشته نیازمند گذر زمان و یاری شما حامیان عزیز و گرامی میباشد.

 

با تشکر از حسن انتخاب شما

هیئت مدیره اسپورتتو
و امیرعلی ضابطیان طرقی بنیانگذار و مدیرعامل اسپورتتو