همواره خط مشی گروه تجاری اسپرتتو بر آن است که علاوه بر ارسال با کیفیت ترین ها ، خدمات پس از فروش مناسبی را ارائه دهد تا امکان خریدی بی نقص و با خاطری آسوده را فراهم آورد.

 

امکان دارد بعد از تحویل مشکلاتی وجود داشته باشد که ناشی از خطاهای معمول انسانی میباشد.

در این مواقع میتوانید از خدمات پس از فروش اسپرتتو نظیر برگشت و تعویض محصول استفاده کنید.

 

برگشت محصول شامل مواردی میشود که دقت به آن ها شما را در اجرای این امر کمک میکند. حال به بررسی این موارد میپردازیم:

۱_ اگر محصول ارسال شده از نظر ظاهر با تصاویر موجود در سایت اسپرتتو تطابق نداشت.

۲_ اگر کیفیت محصول ارسال شده با موارد ذکر شده در سایت مطابقت نداشت.

۳_ عدم درج اسم و شماره ی مطابق با سفارش ثبت شده شما.

۴_ عدم ارسال سایز مناسب شما (در صورتی که راهنمای سایزبندی را مطالعه کردید و فروشگاه نکات مربوط به سایز شما رو در نظر نگرفته باشد)

نکته : در صورتی که اسم و شماره یا تگ بر روی لباس درج نشده باشد حتی با وجود اشتباه شما در انتخاب سایز مشکلی بابت تعویض وجود ندارد (جهت دریافت راهنمایی بیشتر در این مورد با شماره 09900505007 تماس بگیرید)

۵_ وجود مشکل فیزیکی محصول نظیر رنگ پریدگی یا زدگی.

۶_ عدم درج تگ مطابق با سفارش ثبت شده شما. در صورت بروز یکی از شش مورد بالا شما می توانید محصول را برگشت داده و فروشگاه اسپرتتو موظف است محصول را دوباره برای شما ارسال نماید.

 

*نکات مهم و قابل توجه:
  • لیبل و بسته بندی محصول کنده و پاره نشده باشد.
  • لباس فاقد هرگونه چاپ (اسم و شماره و تگ) باشد .
  • راهنمای سایزبندی را به دقت مطالعه کرده باشید و در صورت هرگونه سوال یا ابهام آن را با ما درمیان گذاشته باشید.

 

  • از زمان تحویل بیش از 24 ساعت نگذشته باشد ؛ اگر محصول برگشتی شامل موارد بالا نباشد فروشگاه اسپرتتو هیچ مسئولیتی در قبال ارجاع محصول بر عهده نمی گیرد.

 

  • اگر ساکن تهران هستید ، بعد از دریافت لطفا سریعا لباس را بررسی اولیه کنید تا در صورت وجود مشکل در همان دقایق اولیه به پیک تحویل داده تا بصورت رایگان برای شما تعویض شود . (در غیراینصورت هزینه ارسال مجدد با مشتری محترم میباشد) 

 

  • اگر ساکن شهرهایی غیر از تهران هستید ، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق دایرکت اینستاگرام یا واتساپ شماره 09900505007 با ما در ارتباط باشیذ و از مشکل محصول خود عکس بگیرید و برای ما ارسال کنید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی مشکل شما را پیگیری کنند .