دسته بندی نشده, فوتبال جهان

رونمایی رسمی از لباس برزیل جام جهانی 2022 + جزئیات کیت

کیت تیم ملی برزیل جام جهانی 2022

لباس برزیل جام جهانی 2022 برای جام جهانی قطر، در تاریخ 19 مرداد 1401 به طور رسمی توسط کمپانی نایک رونمایی شد.

در سال ۲۰۰۲، سلسائو با درخشش فوق العاده رونالدو به عنوان قهرمانی دست یافت. رونالدو علاوه بر اینکه نقش زیادی در قهرمانی برزیل داشت، با هشت گل عنوان آقای گلی این دوره از جام جهانی را هم به تصاحب خود درآورد.

حالا بعد 20 سال کیت تیم ملی برزیل برای جام جهانی 2022 با حضور اسطوره برزیلی ها رونمایی شد.

رونمایی ازکیت تیم ملی برزیل جام جهانی 2022

 

لباس اول تیم ملی برزیل 2022 در جام جهانی

مثل همیشه لباس اول تیم ملی برزیل به رنگ زرد قناری است که با شورت آبی و جوراب سفید ست می شود. پیراهن تیم ملی برزیل همیشه اصالت خود را حفظ کرده است و هرساله لباس جدید تیم برزیل به کیت های کلاسیک این تیم شباهت زیادی دارد اما در عین حال جزئیات جذابی به کیت اضافه میشود تا طراحی مدرنی به خود بگیرد. این بار برای پترن های گرافیکی روی پارچه کیت برزیل از جگوار (نوعی پلنگ) الهام گرفته شده است

جگوارها در ۲۱ کشور دنیا زندگی می‎کنند اما گفته می‎شود کشور برزیل نزدیک به نیمی از جمعیت باقیمانده این حیوانات در جهان را در خود جای داده است؛ یعنی چیزی حدود ۲۰ تا ۳۰ هزار جگوار.

پترن جگوار در سراسر پیراهن برزیل بسیار ظریف کار شده است اما اوج زیبایی و ظرافت طراحی این پیراهن در قسمت یقه کیت است. این پیراهن به صورت هتلی و یقه دکمه دار است. نوار لبه دکمه سبز رنگ است مانند زمینه پرچم برزیل، یک لوزی زرد رنگ دور دکمه وجود دارد و خود دکه یک دایره آبی است یعنی دقیقا مثل پرچم کشور برزیل!!

نوار لبه آستین و لبه یقه به دو رنگ آبی و سبز است. درحالیکه انتظار میرفت نماد نایک روی کیت تیم ملی برزیل، سبز رنگ باشد، این بار به رنگ آبی است.

لباس تیم ملی برزیل 2022 برای جام جهانی

لباس دوم تیم ملی برزیل 2022 در جام جهانی

کیت دوم برزیل در جام جهانی آبی پر رنگ است. زمینه پیراهن زرد برزیل پترن خاصی ندارد و تنها بافت پارچه ورژن پلیر نایک دیده میشود. طرح جگوار برای لباس دوم برزیل 2022، بر روی آستین ها اعمال شده است. طرح پلنگی ترکیبی از رنگ های زرد و سبز فسفری است. یقه پیراهن گرد میباشد و لبه آستین ها فسفری است.

نماد نایک به رنگ سبز فسفری است و نوشته برزیل زیر نماد کنفدراسیون فوتبال برزیل زرد رنگ است.

برای ست پیراهن شورت تیم ملی برزیل، در لباس دوم پیراهن به رنگ آبی، شورت سفید و جوراب هم آبی رنگ است.

 

لباس آبی برزیل 2022

 

تیم ملی برزیل در جام جهانی 2022

برزیلی ها یکی از بخت های اصلی قهرمانی در جام جهانی 2022 هستند.

لباس برزیل در جام جهانی 2022 از اولین لباس تیم های ملی بود که رونمایی شد.

این تیم در مرحله گروهی با تیم های صربستان، سوئیس و کامرون همگروه است و به نظر نمیرسد با وجود ستارگانی که پیراهن تیم ملی برزیل را به تن میکنند، صعود از این گروه چندان سخت باشد.

اسکواد برزیل در جام جهانی قطر یکی از کامل ترین و مخوف ترین اسکواد تیم ها در جام جهانی است. آلیسون، ادرسون، تیاگو سیلوا، کاسمیرو،  فابینیو، نیمار و وینیسیوس در حال حاضر جزو بهترین بازیکنان جهان به شمار میروند که در قطر پیراهن تیم ملی برزیل را به تن خواهند داشت.

 

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.