اطلاعات ارسال کالا

می توانید از طریق سایت اسپورتتو برای خرید اینترنتی خود اقدام کنید همچنین میتوانید با شماره 09900505007 جهت راهنمایی بیشتر تماس حاصل فرمایید.

با مراجعه به باشگاه مشتریان اسپورتتو میتوانید از تجربیات سایر مشتری ها بهره مند شوید

تا 24 ساعت پس از تحویل فرصت تعویض لباس را دارید. اگر اشتباه از طرف فروشگاه باشد به صورت رایگان تعویض خواهد شد

ورژن پلیری برای ورزش کردن طراحی شده است .قواره های جذب تری دارد و حفره هایی جهت تهویه هوا بر روی لباس قرار داده شده است و وزن آن نیز سبک تر است . تفاوت اصلی ورژن پلیر با هواداری شیوه استفاده از آن است که فقط مناسب ورزش میباشد . این در حالیست که ورژن هواداری را میتوانید در هر زمان و مکانی بپوشید . اکثر لباس های ورژن هواداری لوگو ها گلدوزی شده هستند اما در ورژن پلیری چون اصطکاک بدن با لباس ممکن است باعث اذیت شدن بدن شود از لوگو هایی ساخته شده از پلاستیک فشرده شده استفاده میشود .

اسپورتتو سه نوع شيوه ارسالي دارد :

ارسال چند ساعته فقط مخصوص شهر تهران

ارسال با پست پيشتاز (٢ تا ٣ روزه) سراسر ايران

ارسال با پست سفارشي (٥ تا ٧ روزه) سراسر ايران

تنوع زیاد محصولات ، کیفیت بالا و خدمات پس از فروش مناسب از اصلی ترین فاکتور های اسپورتتو میباشد

اسپورتتو همواره رضایت مشتریان را در اولویت کاری خود را قرار داده است و به این اعتقاد دارد که سود اصلی را در یکبار فروش بدست نمی آورد بلکه خرید چند باره مشتریان باعث درآمدزایی بیشتر ما میشود پس استراتژی زیر را سرلوحه خود قرار داده ایم :

بالاترین کیفیت + پایین ترین قیمت + رضایت شما = سود و فروش بیشتر ما

میتوانید توضیحات کامل جهت برگشت دادن محصول خریداری شده را در صفحه راهنمای مرجوع سفارش مطالعه کنید

بله شما میتوانید بصورت اختصاصی اسم و شماره دلخواه خود را سفارش داده تا ما آنرا با بهترین کیفیت برای شما چاپ کنیم . برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید .

اطلاعات پرداخت

میتوانید به صفحه روش های پرداخت مراجعه کنید و اطلاعات کاملی را در این مورد بدست آورید .

یله، در صورتی که ساکن شهر تهران باشید و سفارشتون چاپ اسم و شماره اختصاصی نداشته باشه میتوانید با شماره 09900505007 هماهنگی لازم را جهت پرداخت درب منزل انجام دهید .

لطفا توجه بفرمایید که پرداخت درب منزل فقط برای شهر تهران امکان پذیر میباشد و متاسفانه برای حومه و شهر های اطراف تهران مقدور نمیباشد !

فروشگاه اسپورتتو با تلاش شبانه روزی خود جهت جلب رضایت مشتریان خود توانسته است لقب فروشگاهی معتبر و خوش نام را بدست آورد و تبلیغات دهان به دهان شما عزیزان باعث شده تا هر روز درخدمت عزیزان بیشتری باشیم و این ارزشمند ترین تبلیغات برای ما بوده است .

با مراجعه به باشگاه مشتریان اسپورتتو میتوانید از تجربیات سایر مشتری ها بهره مند شوید همچنین لازم به ذکر است که اسپورتتو همواره رضایت مشتریان را در اولویت کاری خود را قرار داده است و به این اعتقاد دارد که سود اصلی را در یکبار فروش بدست نمی آورد بلکه خرید چند باره مشتریان باعث درآمدزایی بیشتر ما میشود پس استراتژی زیر را سرلوحه خود قرار داده ایم :

بالاترین کیفیت + پایین ترین قیمت + رضایت شما = سود و فروش بیشتر ما

اسپورتتو فروشگاهی اینترنتی است و دفتر پخش آن فقط جهت خرید عمده با هماهنگی قبلی مراجعه حضوری میپذیرد . واضح است که از سراسر ایران و حتی کشور های مختلف جهان میتوانند بصورت تکی و عمده از فروشگاه اسپورتتو خرید داشته باشند .

با پیام دادن به دایرکت اینستاگرام اسپورتتو و یا واتس آپ شماره 09900505007 یا برای راهنمایی بیشتر با شماره ذکر شده تماس حاصل فرمایید .

در صورتی که ساکن شهرستان هستید با دریافت کد رهگیری مرسوله خود میتوانید از طریق سامانه رهگیری پستی از وضعیت سفارش خود با خبر شوید .