استقلال, فوتبال ایران

دوپینگ فرهاد مجیدی

دوپینگ فرهاد مجیدی

طی یک افشاگری جالب و جنجالی مهدی امیر آبادی اعلام کرد که پیش از دربی فرهاد مجیدی از دبی یکسری پودر آورده بوده که حتی خودش هم نمیدانسته که دوپینگ محسوب میشده است و با این افشاگری پرده از دوپینگ فرهاد مجیدی برداشت.

دوپینگ فرهاد مجیدی

مهدی امیرآبادی مدافع با سابقه و خوش اخلاق اسبق استقلال که حتی بستن بازوبند کاپیتانی این تیم را نیز مقطعی بر بازوی خود بسته بود در مصاحبه که دیروز انجام داده است درباره حواشی ماده ممنوعه جک‌تری دی گفت: آقا فرهاد یک پودرهایی از دبی آورده بود به ما گفت این را بخورید خوب است ولی نمی‌دانست که یک ماده‌ای در آن است که به تازگی ممنوع شده و ما هم نمی‌دانستیم و خوردیم. بعد گفتند چرا جک تری‌دی خورده‌اید در حالی که به خدا من هیچوقت نه اهل خوردن پودر و مکمل بودم، نه موادی مصرف کرده ام. بعد هم گفتیم همین را هم نمی‌خوریم و با همان ویتامین E خودمان را نگه می‌داریم. الان که آنقدر مکمل‌های مختلف آمده است و …

دوپینگ فرهاد مجیدی چیزیست که به نظر باید دلیل خداحافظی زودهنگام بازیکن سرحال و همجنین اسطوره استقلال دانست زیرا که پس از گرفتن تست دوپینگ این موضوع مشخص شد و او ترجیح داد قبل از محرومیت خودش با لباس استقلال خداحافظی کند.

پس از این افشاگری امروز مجیدی به دلیل چیزی که کسالت عنوان شده است در نشست خبری پیش از مسابقه با الاهلی حاظر نشد.این دومین حاشیه چند روز گذشته علیه استقلال است که اولین آن دعوای رحمتی وحسینی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *