انتخاب سایز شما توسط فروشگاه اسپورتتو انجام می شود دلیل این کار متفاوت بودن قواره هر لباس با لباس دیگر می باشد .

تمامی لباس ها با ضمانت انتخاب سایز مناسب برای شما ارسال می شود و فقط کافیست در کادر مربوط در هر محصول قد و وزن خود را وارد نمایید .

فروشگاه اسپورتتو افتخار این را داشته که هزاران لباس را با فروش غیرحضوری به سراسر ایران ارسال کرده است پس تسلط کافی برای انتخاب مناسب ترین سایز برای شما را دارد و احتمال خطا بسیار بسیار کم است که البته در صورت بروز خطا لباس شما تعویض خواهد شد.

اگر شما فردی هستید که علاقه دارید لباس آزاد یا جذب بپوشید میتوانید این مورد رو در کادر مربوط به قد و وزن ذکر کنید.

در صورتی که حساسیت زیادی روی سایز و اندازه لباس خود دارید یا استایل بدنی خاصی دارید ، برای اطمینان بیشتر ، می توانید به کمک خط کش یا متر ، طول و عرض یکی از لباس های مناسب خودتون رو اندازه بگیرید و در کادر قد و وزن برای ما یادداشت کنید .

لطفا مطابق تصویر بالا طول لباس و عرض قفسه سینه ی لباس (زیر بغل تا زیر بغل) را به سانتی متر اندازه بگیرید

فراموش نکنید حتما قد و وزن حدودی خود را داخل کادر مربوطه یادداشت کنید .

نکته: در صورتی که در توضیحات سفارش خود سایز ذکر کنید، اولویت فروشگاه برای ارسال سفارش، سایز انتخابی خود شماست و ما متصور می‌شویم که شما از مشتریان قدیمی ما هستید و بارها لباس های مشابه را از فروشگاه ما خریداری کرده‌اید و کاملا به سایزها و قواره ها مسلط هستید.

نکته مهم: لطفا حتما قد و وزن خود را در کادر مربوطه یادداشت کنید و در صورتی که در انتخاب سایز بسیار حساس هستید و وسواس زیادی در پوشیدن دقیقترین سایز دارید یا از فیزیک خاصی برخوردارید حتما طول و عرض یکی از تیشرت های خود را نیز در همان کادر ذکر کنید.

سایزبندی موجود تمامی لباس های بزرگسال مناسب قد حداقل 160 و حداکثر 195سانتی متر و وزن حداقل 55 و حداکثر 110 کیلوگرم میباشد پس لطفا در صورتی که اندازه قد و وزن شما در این بازه نیست اقدام به سفارش نفرمایید .

در صورتی که اضافه وزن بالایی دارید و در بازه وزنی ۱۱۰ تا ۱۲۵ کیلوگرم هستند و محصول گزینه “سایزبزرگ” یا “دوایکسلارج” دارد با تیک زدن گزینه مربوطه خرید خود را انجام دهید، در غیراینصورت از ثبت سفارش خودداری کنید چون سایز موردنظر شما موجود نمی‌باشد.