انتخاب سایز شما توسط فروشگاه اسپورتتو انجام می شود دلیل این کار متفاوت بودن قواره هر لباس با لباس دیگر می باشد .

تمامی لباس ها با ضمانت انتخاب سایز مناسب برای شما ارسال می شود و فقط کافیست در کادر مربوط در هر محصول قد و وزن خود را وارد نمایید .

فروشگاه اسپورتتو افتخار این را داشته که هزاران لباس را با فروش غیرحضوری به سراسر ایران ارسال کرده است پس تسلط کافی برای انتخاب مناسب ترین سایز برای شما را دارد و احتمال خطا بسیار بسیار کم است که البته در صورت بروز خطا لباس شما تعویض خواهد شد.

اگر شما فردی هستید که علاقه دارید لباس آزاد یا جذب بپوشید میتوانید این مورد رو در کادر مربوط به قد و وزن ذکر کنید.

در صورتی که حساسیت زیادی روی سایز و اندازه لباس خود دارید یا استایل بدنی خاصی دارید ، برای اطمینان بیشتر ، می توانید به کمک خط کش یا متر ، طول و عرض یکی از لباس های مناسب خودتون رو اندازه بگیرید و در کادر قد و وزن برای ما یادداشت کنید .

لطفا مطابق تصویر بالا طول لباس و عرض قفسه سینه ی لباس (زیر بغل تا زیر بغل) را به سانتی متر اندازه بگیرید

فراموش نکنید حتما قد و وزن حدودی خود را داخل کادر مربوطه یادداشت کنید .

نکته: در صورتی که در توضیحات سفارش خود سایز ذکر کنید، اولویت فروشگاه برای ارسال سفارش، سایز انتخابی خود شماست و ما متصور می‌شویم که شما از مشتریان قدیمی ما هستید و بارها لباس های مشابه را از فروشگاه ما خریداری کرده‌اید و کاملا به سایزها و قواره ها مسلط هستید.

نکته مهم: لطفا حتما قد و وزن خود را در کادر مربوطه یادداشت کنید و در صورتی که در انتخاب سایز بسیار حساس هستید و وسواس زیادی در پوشیدن دقیقترین سایز دارید یا از فیزیک خاصی برخوردارید حتما طول و عرض یکی از تیشرت های خود را نیز در همان کادر ذکر کنید.

سایزبندی موجود تمامی لباس های بزرگسال مناسب قد حداقل 160 و حداکثر 195سانتی متر و وزن حداقل 55 و حداکثر 110 کیلوگرم میباشد پس لطفا در صورتی که اندازه قد و وزن شما در این بازه نیست اقدام به سفارش نفرمایید .

در صورتی که اضافه وزن بالایی دارید و در بازه وزنی ۱۱۰ تا ۱۲۵ کیلوگرم هستند و محصول گزینه “سایزبزرگ” یا “دوایکسلارج” دارد با تیک زدن گزینه مربوطه خرید خود را انجام دهید، در غیراینصورت از ثبت سفارش خودداری کنید چون سایز موردنظر شما موجود نمی‌باشد.

 

جدول راهنما لباس های سایزبندی محدود:

 

نکات بسیار مهم: 

  • جدول سایزبندی بالا فقط و فقط برای لباس های ورژن هواداری تیم های خارجی(قواره اروپایی) می‌باشد و سایزبندی لباس تیم های ایرانی(قواره آسیایی) مثل پرسپولیس و استقلال با جدول بالا متفاوت می‌باشد.
  • لباس های ورژن پلیر قواره جذب دارند و یک سایز بزرگتر نسبت به جدول بالا مناسب شما است. برای مثال: اگر لباس بارسلونا را ورژن هواداری(معمول) مدیوم خریده‌اید و مناسب بوده و حالا قصد خرید لباس ورژن پلیر را دارید، سایز لارج مناسب شما است.
  • در صورتی که شکم یا اضافه وزن دارید، خرید ورژن پلیر را توصیه نمی‌کنیم.
  • طول و عرض های ذکر شده در جدول بالا حدودی است و برای هر لباس ممکن است ۱ الی ۲ سانت اختلاف داشته باشد.
  • ممکن است پیدا کردن سایز مناسب با کمک جدول سایزبندی برای شما کمی سخت باشد، در این صورت می‌توانید با اندازه گیری یکی از تیشرت های مناسب خود بر اساس طول و عرض های ذکر شده در جدول بالا نزدیک ترین سایز به طول و عرض تیشرت خود را انتخاب کنید.
  • شاید تصور کنید مثلا سایز خاصی همیشه برای شما مناسب بوده است. مثلا همیشه تمامی لباس های شما لارج بوده و هر سایز لارجی که خریده‌اید اندازه شما بوده است. این یک تصور غلط است. تمامی لباس ها در جهان براساس قواره خود سایزبندی می‌شوند و هر سایز لارجی در جهان با سایز لارج دیگر یکی نیست! گاهی اوقات سایز مدیوم یک لباس برابر با سایز ایکسلارج یک لباس دیگر است.
  • در صورت وجود هر گونه سوال یا ابهام جهت دریافت مشاوره با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید. (تلفن تماس: ۰۹۹۰۰۵۰۵۰۰۷ – ۰۲۱۲۸۴۲۶۲۴۸)