دانستنی ها

بهترین پادکست ورزشی

بهترین پادکست ورزشی کدام است ؟ کدام را گوش دهیم ؟ کدام را توصیه کنیم ؟

پادکست ها که جدیدا زندگی ما را وارد دوره ای جدید کردند به خصوص ورزش و خاص تر از آن فوتبال . افرادی که زحمت کشیده اند و میکشند و خواهند کشید تا برای ما پادکستی بسازند تا به آن گوش فرا دهیم و اطلاعات روز ورزشی خود را بالا برده و برای خود تحلیلی از دنیای ورزش ها داشته باشیم .

 

پاننکا فوتبال

پاننکا به سردبیری محمد رضا حکیمی و حضور انسان های درجه یک از جمله علیرضا محمد پور و علی امیری و  عرفان عرشی زاده و … اداره میشود و تا به اینجا 48 قسمت آن ضبط و منتشر شده . این پادکست هر هفته به فوتبال روز اروپا میپردازد و اتفاقات پیرامون لیگ های معتبر اروپا را بررسی میکنند و بعضی مواقع اگر اتفاقی در فوتبال رخ دهد ، دوستان پاننکا با اپیزود پوکر خود شما را غافلگیر می کنند . پاننکا فوتبال به اعتقاد خیلی ها شاید بهترین پادکست ورزشی باشد .

بهترین پادکست ورزشی

صدای پرسپولیس

دوستان پرسپولیسی ، احتمال این پادکست ها را که آقای محسن شاهمرادی آن را ضبط کرده و منتشر می‌کند گوش کرده اند اگر هم تا الآن نمیدانستید ایرادی نداره و بهتر است هر چه زودتر با جستجویی در فضای مجازی این پادکست را دانلود کنید ، پادکستی که تا الآن 657 اپیزود از آن گذشته و از قدیمی های دنیای پادکست است .

 

صدای پرسپولیس

جوکاتوره

فوتبال ایتالیا و سری عشق برای خود طرفداران متمایز دارد که آن را با هیچ چیز دیگری عوض نمی کنند . امین هوشمند و پاشا خرم با تهیه و تولید این پادکست درباره ی اتفاقات روز فوتبال ایتالیا و سری آ و یوونتوس صحبت می کنند البته آیتم های مختلف این پادکست محبوبیت آن را دو چندان میکند ، پادکستی که فصل دوم حضور خود را در این دنیا تجربه میکند .

 

عصر مبارزه

پادکست های غیر فوتبالی کم که چه عرض کنم به گونه ای نادر هستند . عصر مبارزه با سردبیری نیما یوسف نژاد که در استودیو کوچک در اتاقش به اخبار و تحلیل و پیش بینی ورزش های UFC و MMA میپردازد ، که 70 اپیزود از آن میگذرد . نکته قابل توجه این است که اولین پادکست فارسی زبان هنرهای رزمی ترکیبی میباشد .

کاتبک

کاتبک که 21 قسمت خود را گذرانده ، هر هفته به بررسی فوتبال اروپا با حضور افراد کار کشته ای همچون نوید خرم خورشید ، فرهاد اسماعیلی ، پارسا فتاح و … میپردازد . این پادکست طوری به دنیای فوتبال می نگرد که هر فردی لازم است دو بار به آن گوش کند چون فردی بزرگی به نام نوید خرم خورشید در آن حضور دارد ، مردی که می توان لقب پادکست ساز قهار را به او نسبت داد .

کات بک

 

دوستان مهربان

من و تویی که زندگی خود را درگیر ورزش کرده ایم بهتر است با گوش سپردن به دوستانی که وقت خود را وقف ما میکنند پیش برویم ، تنها کار هم دانلود اپیزود های آن ها در کست باکس است ! تازه میتوانیم اطلاعات خود را در هر زمینه ای بالا ببریم .

به نظر شما بهترین پادکست ورزشی کدام است ؟؟

نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود را در رابطه با مطالب مجله اسپورتتو حتما با ما درمیان بگذارید و حتما صفحه اینستاگرام مجله اسپورتتو و صفحه اینستاگرام فروشگاه اسپورتتو را فالو داشته باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *