فوتبال جهان

توپ لیگ برتر انگلستان ، آخرین سیستم

توپ لیگ برتر انگلستان

جدیدترین توپ لیگ برتر انگلستان به تازگی مورد استفاده قرار خواهد گرفت با طراحی خاص و منحصربفرد تحت عنوان “Tunnel Vision” توسط نایک رونمایی شد.

 

توپ لیگ برتر انگلستان

 

قالب و کلیات جدیدترین توپ لیگ برتر انگلستان نزدیک به توپ نیم فصل اول این مسابقات هست و  در زمینه عمدتا سفید همراه با یک دایره نارنجی در هر وجه و طرح خطی سه پر مشابه توپ اولیه به رنگ مشکی بر روی آن ارائه شده است.طراحی خطوطی که دور طرح اصلی توپ قرار داده شده است جلوه و زیبایی خاص به ظاهر توپ داده است که غیر قابل انکار است.

همچنین برای جذابیت بیشتر و همچنین نوآوری بر روی جدیدترین توپ لیگ جزیره ، لوگوی نایک را با انتهایی موج دار و دارای شکستگی‌هایی مشاهده میکنیم که این مدل لوگو شبیه با طرح سومین توپ لیگ برتر انگلیس در فصل ۲۰۱۹-۲۰ است.

 

توپ لیگ برتر انگلستان

 

پیش از این  از دو توپ فوتبال دیگر که طراحی متفاوتی داشتند در لیگ جزیره استفاده میشد که یکی از آنها ترکیب رنگ سفید ، سرمه ایی و قرمز را داشت و توپ دیگر نیز توپی زرد رنگ که رنگ آبی نیز در آن استفاده شده بود.

 

توپ لیگ برتر انگلستان

برای خرید توپ فوتبال میتوانید همین الان به آرشیو توپ های ورزشی اسپورتتو مراجعه کنید و جدیدترین و با کیفیت ترین توپ ها را انتخاب کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *