فوتبال جهان

سکته مغزی مادر رونالدو

سکته مغزی مادر رونالدو

ساعتی پیش خبری مبتنی بر سکته مغزی مادر رونالدو در فضای مجاوزی اعلام شد که این خبر باعث شد بسیاری از طرفداران این ستاره پرتغالی که اکنون لباس یوونتوس را بر تن دارد نگران حال و وضعیت او و خانوادش باشند.

دورلورس آویرو ، مادر رونالدو ، در آی سیو بیمارستان دکتر نلیو مندونچای شهر فونچال بستری بوده است که طبق اعلام رسانه های پرتغالی رونالدو و همه فرزندان وی خودشان را به سرعت به این بیمارستان رسانند تا در کنار متدر خود باشند و او را در این وضعیت سخت کمک کنند تا بتواند زودتر از این مرحله سخت زندگی نیز عبور کند.در حال حاضر دولورس ۶۵ ساله هشیار است و شرایطی پایدار دارد. تا مشخص شدن وضعیت دقیق او باید ۱۲ تا ۲۴ ساعت منتظر ماند.

 

سکته مغزی مادر رونالدو

 

کریستیانو رونالدو بارها و بارها در همه مصاحبه های خود گفته استکه موفقیت خود را هماهنند اکثر آدم های موفق مدیون مادر خود است کسی که با فداکاری های بسیار باعث شد رونالدو به ستاره فوتبال تبدیل شود که جایگزین کردن او در آینده غیر ممکن به نظر میرسد.

لحظاتی قبل رونالدو اعلام کرد که حال مادر او مساعد است و وی رو به بهبودی است و از همه هوادارها و تمامی کسانی که پیگیری کردند و پیام های دلگرم کننده دادند تشکر و قدر دانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *