فوتبال جهان, لیگ قهرمانان اروپا

اتفاق عجیب در بازی لایپزیگ تاتنهام

لایپزیگ تاتنهام

دیدار لایپزیگ تاتنهام علاوه بر شگفتی سازی لایپزیگ و تعجب همه دنیا از نتیجه به دست آمده و همچنین سبک بازی تیم ناگلزمن یک شگفتی دیگر هم داشت که سه بازیکن لایپزیگ لباسی متفاوت با دیگران به تن داشتند که نکته بسیار عجیبی بود.

کریستوفر ان کونکو ، تیمو ورنر و لوکاس کلوسترمن لباسی هایی پوشیده بودند بر خلاف دیگر بازیکنان اسپانسر ردبول حک شده بر روی پیراهن آنها سفید و بدون هیچ رنگی بود در حالیکه برای سایر بازیکن ها با رنگ آمیزی بسیار زیبایی بر روی لباسشان حک شده بود.

لایپزیگ

 

این مشکل برای ورنر و انکونکو در نیمه دوم برطرف شد اما کلوسترمن همچنان با همان کیتی که لوگوی سفید داشت به کار خود ادامه داد.

 

لایپزیگ

 

یولیان ناگلزمن سرمربی لایپزیگ درباره علت این ناهماهنگی در لباس تیم اش در دیدار لایپزیگ تاتنهام توضیح داده که مشکل از تدارکات تیم و همچنین کمبود لباس بوده است که ظاهرا یمکی از بسنه های لباس های لایپزیگ در فرودگته  گم شده بود که با تلاش فراوان تیم تدارکات این مشکل تا حدود زیادی برطرف شد. ناگلزمن همچنین به دلیل این مشکل از هوادارها عذر خواهی کرد.

 

یولیان ناگلزمن

 

هرچند لباس لایپزیگ برای چمپیونزلیگ به قدری زیباست که زیاد به لوگوی آن توجه نمیشود اما این اتفاق با قوانین فیفا مغایرت داشت چرا که لباس این تیم با اسپانسر رنگی ثبت شده است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.