تیم ملی

طرح لباس تیم ملی ایران در جام جهانی 2022 رسمی شد

زمان رونمایی لباس تیم ملی ایران در جام جهانی

لباس تیم ملی ایران در جام جهانی 2022

لباس تیم ملی ایران در جام جهانی 2022 پس از کش و قوس های فراوان بلاخره نهایی شد.

کمپانی های تولید کننده کیت تیم ملی ایران

اصولا کمپانی تولید کننده لباس تیم های فوتبال در جهان با تیم ها همکاری طولانی مدت دارند.

مثلا از وقتی یادمان می آید لباس تیم ملی برزیل توسط نایک طراحی می‌شده یا همکاری آدیداس و تیم ملی آرژانتین قدمت طولانی ای دارد؛ اما به دلیل تحریم، کیت تیم ملی ایران از این قاعده پیروی نمی‌کند و در دوره های مختلف با کمپانی های متعددی راهی جام جهانی شده است. پوما، ادیداس، آل اشپورت و حالا هم مجید!

 

طرح نهایی لباس تیم ملی ایران در جام جهانی 2022

در حالیکه همه کشور ها از کیت جام جهانی خود به صورت رسمی رونمایی کرده اند، هیچ خبری از طراحی کیت تیم ملی ایران برای جام جهانی نیست.

تنها اطلاعاتی که از طراحی لباس تیم ملی دردسترس است این است که دیگر خبری از سر یوزپلنگ ایرانی روی پیراهن نیست.

اما فکر نکنید قرار است ایران بدون یوزپلنگِ همیشگی راهی قطر شود! گویا این بار در لباس جدید تیم ملی از پترن پوست یوزپلنگ در قسمت مرکزی لباس تیم ملی ایران استفاده شده است. طرحی که احتمالا شما را هم به یاد لباس جام جهانی تیم ملی برزیل می اندازد.

طبق شنیده ها پترن پوست یوزپلنگ در محدوده آستین و شانه ی کیت ایران نیز استفاده شده است.

مجید ساعدی فر، مالک برند مجید، در این خصوص توضیح داده است که طرح نهایی کیت ایران که به عنوان کیت رسمی تیم ملی در جام جهانی معرفی خواهد شد، بر اساس توافقات بین وزارت ارشاد، طراحان برند مجید و فدراسیون فوتبال به تایید هر سه رسيده است

علاوه بر این مجموعه اقلام مربوط به بازیکنان تیم ملی به تایید کارلوس کی روش سرمربی ایران نیز رسيده است.

تاریخ رونمایی از کیت ایران در جام جهانی 2022

قرار بود لباس تیم ملی ایران در جام جهانی 2022 در تاریخ ۳۰ مهر ماه رونمایی شود ولی با توجه به وضعیت داخلی کشور هنوز مشخص نیست طی یک مراسم رسمی از کیت جام جهانی تیم ملی رونمایی شود یا خیر؟!

گفته میشود دلیل تعویق در کیت ایران در جام جهانی 2022 این است که فدراسیون تصمیم دارد با جذب اسپانسر، مراسمی شایسته برگزار کنند.

مراسم رونمایی لباس تیم ملی 2022 برای جام جهانی  از شبکه ورزش صدا و سیما پخش خواهد شد.

تا کنون طرح های متفاوتی تحت عنوان پیراهن تیم ملی ایران در جام جهانی منتشر شده است اما اینطور که مشخص است لباس نهایی هیچ شباهتی به طرح های پیشنهادی ندارد، از این رو ایرانی ها به شدت منتظر رونمایی از کیت تیم ملی ایران هستند.

طرح لباس تیم ملی در جام جهانی طرح لباس ایران لباس ایران در جام جهانی کیت تیم ملی ایران در جام جهانی

 

تیم ایران در قطر با تیم های آمریکا، انگلیس و ولز هم گروه است. با توجه به برنامه بازی های گروه ایران پیش‌بینی می‌شود  بازیکنان تیم ملی در تقابل با انگلیس پیراهن سفید تیم ملی را به تن داشته باشند و روبروی ولز و آمریکا با پیراهن قرمز تیم ملی ایران به میدان بروند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *