جام جهانی

فونت لباس رونالدو تیم ملی پرتغال در جام جهانی 2022 + عکس

کمتر از دو ماه تا شروع جام جهانی مانده است؛ کم کم کیت های جام جهانی 2022 رونمایی میشوند و بازیکنان ملی پوش خود را آماده ی سفر به قطر میکنند تا با پوشیدن پیراهن تیم ملی کشورشان برای مردم سرزمین شان افتخارآفرینی کنند.

فوتبال دوستان که با علاقه زیادی همه مسائل فوتبال را دنبال میکنند، به همه اخبار جام جهانی توجه ویژه ای دارند. یکی از مسائلی که فوتبالی ها با دقت آن را رصد میکنند کیت تیم ها و فونت چاپ اسم و شماره بازیکنان روی آن هاست.

با رونمایی لباس تیم ملی پرتغال برای جام جهانی 2022، فونت چاپ اسم و شماره بازیکنان پشت پیراهن پرتغال در جام جهانی نیز مشخص شد. کریستیانو رونالدو جزو محبوب ترین بازیکنان تاریخ فوتبال است و از این رو لباس رونالدو تیم ملی پرتغال همواره یکی از پرطرفدار ترین کیت ها در طول جام جهانی بوده است و طرفداران این بازیکن، پیراهن تیم ملی پرتغال را با اسم و شماره رونالدو تهیه میکنند. در ادامه به بررسی فونت لباس رونالدو تیم ملی پرتغال در جام جهانی 2022 میپردازیم:

 

 

فونت لباس رونالدو تیم ملی پرتغال

همان طور که میدانید طراح فونت لباس تیم ها، همان طراح و تولید کننده ی کیت ها است. نایک برای کیت جام جهانی پرتغال 2022، حروف را به سبک مدرن طراحی کرده است. اسم و شماره تمامی بازیکن ها از جمله در لباس رونالدو تیم ملی پرتغال با همین فونت جدید چاپ میشود.

از نظر رنگ، چاپ اسم و شماره روی لباس تیم ملی پرتغال در جام جهانی 2022 برای کیت اول و دوم متفاوت است اما فونت ها کاملا مشابه یکدیگر هستند.

از آنجایی که در کیت اول پرتغال، جزئیاتی مثل لوگوی نایک و نشان ملی پرتغال در پشت پیراهن رنگ زرد هستند، چاپ اسم و شماره RONALDO (7) روی لباس رونالدو تیم ملی پرتغال نیز به رنگ زرد انجام میشود.

در لباس دوم پرتغال 2022 جزئیاتی مثل لوگوی نایک، نوار دور آستین و یقه و … سورمه ای طراحی شده است؛ از این رو چاپ اسم و شماره RONALDO (7) روی لباس دوم تیم پرتغال با رنگ سورمه ای صورت میگیرد.

 

لباس رونالرو تیم ملی پرتغال

 

مقایسه فونت لباس رونالدو تیم ملی پرتغال در جام جهانی و یورو

همانطور که در عکس زیر مشاهده میکنید، فونت لباس رونالدو تیم ملی پرتغال در جام جهانی 2022 نسبت به آخرین کیت رسمی پرتغال در یورو 2020 تفاوت های زیادی داشته است.

کت تیم ملی پرتغال رونالدو

 

در لباس تیم ملی پرتغال در یورو، حروف دارای حالت گرد و خمیده ای هستند اما برای کیت جام جهانی تیم ملی پرتغال، حروف حالت شکسته و کشیده تری دارند. برای کیت تیم ملی پرتغال در یورو، چاپ اسم و شماره رونالدو و سایر بازیکنان طلایی رنگ بود اما در جام جهانی زرد پررنگ خواهد بود.

 

نظر شما درباره فونت لباس رونالدو تیم ملی پرتغال چیست؟! فونت جام جهانی 2022 برای تان جذاب تر است یا یورو؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *