زندگی‌نامه ستارگان فوتبال

بیوگرافی ارلینگ هالند

بیوگرافی هالند

ما در بیوگرافی ارلینگ هالند، حقایقی را در مورد داستان کودکی هالند، خانواده هالند، دوست دختر و همسر هالند، سبک زندگی، زندگی شخصی هالند و ارزش دارایی های او و … را برای شما فوتبال دوستان تعریف خواهیم کرد.
به طور خلاصه، ما زندگینامه ارلینگ هالند، فوتبالیست حرفه ای نروژی، را آماده کرده ایم که به عنوان یکی از بهترین فوتبالیست های جوان جهان معرفی شده است . اسپورتتو شما را به خواندن داستان روزهای اولیه زندگی هالند تا زمانی که به شهرت رسید دعوت میکند تا متوجه شوید چه پروسه طولانی و مسیر سختی را پیموده تا الان در جمع بهترین فوتبالیست های جهان باشد.

همه ی ما می دانیم که ارلنیگ هالند فوتبالیستی باهوش،سریع، بامزه و کمی عجیب است. مهمتر از آن، ارلینگ یک ماشین گلزنی است، کسی که برای گلزنی و با استعدادی خیره کننده زندگی می کند و نفس می کشد.

بیوگرافی هالند

 

پس اکنون اجازه دهید بدون هیچ مقدمه ای بیوگرافی ارلینگ هالند را شروع کنیم:

کودکی ارلینگ هالند:

برای شروع زندگینامه ارلینگ هالند لازم است بدانید نام مستعار او Manchild و Big Earl است.
تاریخ تولد ارلینگ برات هالند 21 ژوئیه 2000 است. نام مادرش “گری ماریتا برات (Gry Marita Braut)” و پدرش “آلف اینگه هالند (Alf-Inge Håland)” می باشد که در لیدز، یورکشایر غربی، انگلستان به دنیا آمد.
این پسر نروژی آخرین فرزند متولد شده ی خانواده پنج نفره شان است و ارلینگ یک خواهر بزرگتر و برادر بزرگتر دیگر هم دارد. آلف اینگه و گری ماریتا فرزند آخرشان را در انگلیس به دنیا آوردند.

بچگی ارلنیگ هالند

خانواده او در آن زمان در این کشور زندگی می کردند. در سال تولد ارلینگ هالند (2000) پدر ارلینگ در لیگ انگلیس فوتبال بازی می کرد.

سالهای بزرگ شدن:

ارلینگ در دوران کودکی، رابطه بسیار خوبی با خواهر و برادر خود داشت و از این موضوع بسیار لذت می برد. برای ارلینگ، داشتن یک برادر بزرگ دلسوز (به نام آستور) بسیار خوشایند بود. او یک خواهر بزرگتر از خود به نام گابریل هالند نیز دارد.
شاید برای تان جالب باشد بردانید که پدرش، آلف اینگه هالند، بین سال های 2000 تا 2003 برای باشگاه منچسترسیتی بازی می کرد و از این رو هالند نیز لباس منچستر سیتی را به تن کرد.

بیوگرافی هالند
ارلینگ هالند به عنوان یک کودک، بسیار پر انرژی بود و همیشه لبخند به لب داشت.
در سال 2004 ، پس از یک فاجعه خانوادگی (پایین تر توضیح خواهیم داد)، خانواده ارلینگ هالند انگلیس را ترک کردند و به برین، زادگاهشان در نروژ نقل مکان کردند. در آن زمان او سه سال داشت و بدین ترتیب ارلینگ بقیه دوران کودکی خود را در برین سپری کرد.
او کودکی سرگرم کننده و پرانرژی بود که با دوستانش فوتبال بازی می کرد. علاوه بر این هالند جوان علاوه بر فوتبال به فعالیت های ورزشی متنوعی از جمله گلف، دو و میدانی و هندبال نیز علاقه مند بود.

 

خانواده ارلینگ هالند:

این فوتبالیست نروژی از خانواده ای است که با ورزش زندگی می کنند و نفس می کشند. ارلینگ هالند ژن های ورزشی خوبی دارد چرا که هر دو والدین او در رشته دو و میدانی فعال بودند. علاوه بر این، او مشاوره و پیگیری بسیار خوبی از خانواده دریافت می کند.
پدر ارلینگ هالند (آلف اینگه راسدال هالند) سابقه بازی در تیم های ناتینگهام فارست، لیدز یونایتد و منچستر سیتی را دارد. آلف هالند، هم در پست دفاع و هم هافبک بازی میکرد.

پدر ارلینگ هالند

از سوی دیگر، مادر ارلینگ هالند، گری ماریتا برات، قبلا یک ورزشکار هفتگانه بود. این مسابقه برای بانوان است که در آن هر ورزشکار در هفت رشته مختلف دو و میدانی ترکیبی شرکت می کند.
بدون شک، مادر ارلینگ هالند در ژن های ورزشی پسرش نقش بیشتری داشته است.

خانواد هالند

داستان تراژدی پدر ارلینگ هالند و روی کین

به گفته کارشناسان فوتبال، این یک حمله فیزیکی بود که با خونسردی انجام شد. تا به امروز، پدر ارلینگ هالند هرگز کین را به خاطر تکل مرگبار او نبخشیده است. آلف اینگه بیچاره بدون امید به ادامه فوتبال، تصمیم گرفت کفش هایش را آویزان کند.
پس از این حادثه، روی کین جرأت نداشت هرگز به چشمان آلف اینگه هالند نگاه کند. متأسفانه، آن تکل لعنتی پایانی بر شغل پدر ارلینگ هالند بود. همین اتفاق نیز منجر به نقل مکان خانواده او از انگلیس به نروژ شد.
برای اعضای خانواده و دوستان ارلینگ هالند، همچنان روی کین دلیل بیزاری آنها از منچستریونایتد است. حتی ان ها می گویند هر زمان که روی کین به عنوان کارشناس فوتبال در تلویزیون حضور پیدا میکند، آنها سریع کانال تلویزیون را تغییر میدهند.

 

محل زندگی ارلینگ هالند:

خانه ارلینگ هالند

این مرد نروژی نژادی سفیدپوست دارد و ریشه در شهر کوچکی در شهرستان روگالند در نروژ دارد. اگرچه ارلینگ در انگلستان متولد شد، اما در برین بزرگ شد. اصالت خانوادگی او نیز به همین شهر برمیگردد.
در سال 2004 ، در حالی که ارلینگ سه ساله بود، برای اولین بار به برین، زادگاه والدینش در نروژ پا گذاشت. برین تنها 12000 سکنه داشت اما اهالی آن با فوتبال به شدت آشنایی داشتند. در این شهر کم کم زندگی ارلینگ هالند شکل گرفت.
برای آلف اینگه سخت بود که با دردهای مداوم مصدومیتش کنار بیاید، چه رسد به پایان ناگهانی دوران حرفه ایش! او از لحظه ای که کفش هایش را آویزان کرد، تلاش خود را آغاز کرد تا برای ادامه رویاهای فوتبالی اش، آخرین پسرش را آماده کند.

 

تحصیلات ارلینگ هالند:

در سال 2006، زمانی که ارلینگ به سن مدرسه رسید، پدرش او را در یک موسسه ورزشی (Bryne Fotballklubb) در برین ثبت نام کرد و در آنجا بهترین آموزش ورزشی را دریافت کرد.
هالند علاوه بر حضور در فوتبال در سنین پایین، در کودکی به ورزش های دیگر نیز علاقه مند شد. این بچه که در همه ورزش ها استعداد داشت، درست مانندمادرش، در هندبال، گلف، دوومیدانی و غیره شرکت کرد. ارلینگ هالند در حالی که فوتبال بازی می کرد در ورزش های هفت گانه نیز شرکت داشت.
آیا می دانستید ارلینگ هالند زمانی که تنها شش سال داشت یک رکورد جهانی را شکست؟! او این جایزه را در رده سنی خود برای بالاترین طول پرش طول و بیش از هر بچه ای در جهان به دست آورد. در کمال تعجب، ستاره آینده فوتبال در سال 2006 رکورد پرش از فاصله 1.63 متری را به ثبت رساند.

 

داستان فوتبال ارلینگ هالند:

پس از یک آزمایش موفقیت آمیز، ارلینگ شش ساله در آکادمی فوتبال سرپوشیده شهر خود (Bryne FK) ثبت نام کرد. او تصمیم داشت فقط روی فوتبال تمرکز کند. پس والدینش تصیمیم گرفتند با Bryne FK فوتبالش را شروع کند، زیرا پدرش هم در آنجا شروع به بازی کرد.
در مصاحبه ای باGoal اولین مربی ارلینگ هالند، آلف اینگو برنتسن، در مورد استعداد این پسر وقتی او برای اولین بار در تمرین هالند را دید گفته است: «برای اولین بار ارلینگ را زمانی دیدم که او به تمرینات داخل سالن ما پیوست. دو لمس اول هالند منجر به گل شد. چون او خیلی بهتر از بقیه بود، بلافاصله او را جدا کردیم تا با پسرهایی که یک سال از او بزرگتر بودند بازی کند.»

تیم های ارلینگ هالند

این پسر معمولاً نسبت به هم تیمی های خود قد بلندی داشت، با وجود اینکه یک سال از بقیه کوچکتر بود.
او از آن دسته کودکانی بود که سه کار همزمان را بسیار عالی انجام داد. اول اینکه او در تمام مدت بیشترین لبخند را زد، دوم بیشترین تمرین را انجام داد و مهمتر از همه سوم اینکه بیشترین گل را زد.
ارلینگ با پیشرفت در رده های سنی باشگاه براین، به نوعی به یک بچه ی زودرس تبدیل شد. مهارت بی نظیر او در فوتبال باعث شد تا جلوی دروازه بسیار بی رحم شود.
ارلینگ از دوران کودکی تا به امروز تغییر نکرده؛ او هنوز زیاد لبخند می زند، زیاد تمرین می کند و گل های زیادی می زند!

 

یاد گرفتن گلزنی به تنهایی، و نه از پدر!

ارلینگ در مصاحبه کودکی خود در زیر به طرز تعجب برانگیزی گفت که گل زدن را نه از طریق پدرش، بلکه با استعداد خودش یاد گرفته است.
هالند در تمام مدت اقامتش در براین، به خاطر مهارت های گلزنی و تمام کنندگیش معروف بود. چنین درخششی باعث شد تا او به تیم ملی جوانان نروژ بپیوندد و به آنها کمک کرد تا جام سیرنکا را ببرند.
توانایی ارلینگ برای رسیدن به سطوح بالا تر بسیار زیاد بود. نحوه حرکت او در داخل باکس و درک او از بازی به عنوان یک پسر کوچک منحصر به فرد بود. داشتن این ویژگی ها باعث ایجاد گل های شگفت انگیزی شد.
ارلینگ به لطف غریزه های اولیه رقابتی خود، پیشرفت سریعی را در رده های Bryne Fotballklubb ثبت کرد و اولین بازی خود را برای تیم بزرگسالان این باشگاه به عنوان یک نوجوان 15 ساله در می 2016 انجام داد.

 

داستان جاده ای به نام شهرت

با توانایی ها و پیشرفت های او، کاری نبود که این پسر نروژی نمی توانست انجام دهد. پس از به ثمر رساندن هجده گل در چهارده بازی در تیم ذخیره براین، ستاره نوظهور پیشنهادات از باشگاه های بزرگتر، هم داخلی و هم خارجی، شروع شدند.

ملاقات با اوله گونار سولسشر:

هالند برای اولین بار توسط باشگاه آلمانی هوفنهایم 1899 پیشنهاد آزمایشی دریافت کرد که والدینش آن را رد کردند. عملکرد درخشان این اعجوبه فوتبال باعث شد تا استعدادیاب های Molde Footballklubb او را در لیست بزرگترین آرزوهای نقل و انتقالات خود قرار دهند.
پس از یک مذاکره موفقیت آمیز، ستاره در حال ظهور در نهایت به Molde FK که در آن زمان توسط سولسشر مدیریت می شد نقل مکان کرد.

عکس های ارلینگ هالند

 

مشکلات رشد ارلینگ هالند:

ارلینگ هالند در اواسط نوجوانی متوجه شد که بدن او دچار مشکل شده است. در حالی که هم تیمی هایش بزرگتر و قد بلندتر شدند، او کوتاه قد و لاغر ماند. با مشاهده اینکه او از یک جهش رشد در نوجوانی رنج می برد، باشگاه او (مولد) تصمیم گرفت تا به او کمک کند تا با این مشکل کنار بیاید. در آن زمان عملکرد ارلینگ اندکی کاهشی شده بود.

 

کمک یک آشپز به ارلینگ هالند:

یک زن، سرآشپز Molde به نام Torbjørg Haugen AKA Tanta، به هالند کمک زیادی کرد تا بر مشکلات رشد خود غلبه کند.
او توسط اوله گونار سولسشر استخدام شده بود که از تغذیه ارلینگ مراقبت کند. پسر به مقدار زیادی غذا می خورد و مدام درخواست غذای بیشتری (کوفته نروژی) می کرد تا بعد از تمرین به خانه ببرد.
در عرض دو سال پس از اقامت در مولده، ارلینگ به میزان 8 سانتی متر رشد کرد، یعنی حتی بیشتر از آنچه بدنش نیاز داشت! به لطف سرآشپز تانتا، او این مشکل را با موفقیت سپری کرد.

جوانی هالند

 

قد بلندتر از حد انتظار باعث شد ارلینگ هالند با وضعیت سخت تری برای بدنش روبرو شود. در این مدت او از دردهای رشدی رنج می برد. بدن ارلینگ به شدت کشیده شد و بدن دردش، باشگاه او را مجبور کرد تا حجم کار هالند را کنترل کند.
خوشبختانه Molde Fotballklubb افراد ماهری در اطراف خود داشت که از او مراقبت می کردند. تلاش های مربی تناسب اندام مولده، Børre Steenslid . برای کمک به مدیریت مسائل رشد ارلینگ و ایجاد آمادگی او برای رقابت با حریفان بزرگسال موفقیت آمیز بود.
برخلاف هم تیمی هایش، هالند کاملاً مایل بود هر کاری را که لازم بود انجام دهد. همه روزه او تمام روز را در یک باشگاه ورزش میکرد تا مطمئن شود که می تواند رویاهای خود به واقعیت تبدیل کند.
خوشبختانه،آمیخته شدن جثه ی تکامل یافته اش با تکنیک، پیشرفت او شتاب یافت. ارلینگ خود را به یک مرد عاقل در فوتبال تبدیل کرد. او شروع به دیدن چیزهایی کرد که دیگر هم سن و سال های او نمی دیدند و در نهایت از آن پسربچه نروژی اکنون یه ستاره بی نظیر مشاهده میکنیم.
اضافه شدن سرعت فوق العاده بالا به بقیه ویژگی ها منحصر به فردش، هالند تبدیل به یک ترکیب کشنده شد. تا جای که حتی به دلیل درخشش او در گلزنی، مربی او اوله گونار سولسشر شروع به مقایسه ارلینگ هالند با روملو لوکاکو کرد.

 

داستان موفقیت هالند

پس از حل مشکلات رشد، این فوتبالیست به سرعت در حال پیشرفت بود. او دومین فصل خود در مولده را با به ثمر رساندن چهار گل تنها در 21 دقیقه از یک مسابقه آغاز کرد.
در پایان آن فصل، هالند افتخار بهترین گلزن مولده و جایزه بهترین موفقیت سال را دریافت کرد.
در آن زمان، پیشنهادات تیم های خارجی مختلف شروع شد که این پیشنهادات را به خانواده هالند ارائه میدادند. تعداد زیادی از باشگاه های بزرگ اروپایی برای عقد قرار داد با هالند التماس می کردند.
شاید برایتان جالب باشد که بدانید لیدز یونایتد مارسلو بیلسا – جایی که پدرش در آن بازی می کرد – جزو اولین باشگاه های انگلیسی بود که به او پیشنهاد خرید دادند.

 

یک تصمیم بزرگ:

ترک خانواده در نروژ برای ملحق شدن به یک باشگاه متوسط، به معنای این بود که او تصمیم دارد ارزش خود را افزایش دهد. بنابراین، او پیشنهادات باشگاه های فوق العاده را نادیده گرفت و با اف سی ردبول سالزبورگ قرارداد امضا کرد. این تصمیم هالند را میتوان نقطه عطف او دانست.

تیم های هالند
شاهکار ارلینگ در این تیم باعث به تیم زیر 19 تا 20 سال نروژ نیز دعوت شود. احتمالا درخشش او در این بازی ها برای تان قابل پیش بینی باشد. آیا می دانستید در بزرگترین برد تاریخ تیم زیر 20 سال نروژ ارلینگ بیشترین تاثیر را داشت؟ او در پیروزی 12-0 نروژ مقابل هندوراس در می 2019، 9 بار برای لباس تیم ملی کشورش گلزنی کرد.

تیم های هالند

قهرمانی های ملی گویا برای او این کافی نبود، ارلینگ دو هتریک دیگر در بوندسلیگا اتریش هم به ثبت رساند.
سه روز بعد از هت تریک هالند ، زمانی که او سه گل دیگر در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان یوفا برای Genk به ثمر رساند، شهرت جهانی پیدا کرد. این باعث شد که او سومین جوانی باشد که در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا هت تریک می کند
در آن فصل لیگ قهرمانان، هالند یک گل به لیورپول و دو گل دیگر مقابل ناپولی به ثمر رساند. در این زمان بود که دنیای فوتبال فهمید که به یک GOAT جدید دست یافته است.

تیم های هالند

پیشرفت هالند در ردبول سالزبورگ موجب شد تا نبرد نقل و انتقالات بین چندین غول اروپایی آغاز شود. در بین تمام باشگاه ها، بورسیا دورتموند توانست امضای تایید هالند را بگیرد و این چنین لباس دورتموند، یکی از پرطرفدارترین باشگاه های بوندسلیگا آلمان، را به تن کرد.
استاد هت تریک در اولین بازی خود در بوندسلیگا نیز توانست با لباس دورتموند سه گل به ثمر برساند! حس گلزنی هالند همچنان ادامه داشت و او چندین رکورد بوندسلیگا را شکست. مهاجم نروژی به لطف یک صعود شهاب آمیز آلمانی، تبدیل به تحت تعقیب ترین سوپراستار جهان شد.

پیشنهادات هالند

 

اکنون او به یک الگو برای یک تمام فوتبال دوستان تبدیل شده است و این که شما وقت خود را گذاشته اید و در حال مطالعه بیوگرافی ارلینگ هالند هستید می تواند مهر تاییدی بر این موضوع بزند.
جوانان زیادی در نروژ هستند که می خواهند راه او را دنبال کنند و به هم ملیت بودن با این اعجوبه فوتبال افتخار میکنند.
بدون شک، ما طرفداران فوتبال در آستانه دیدن یک بازیکن دیگر هستیم که به عنوان بز بعدی فوتبال، بعد از لیونل مسی و کریستیانو رونالدو شکوفا شود.
درست مانند کیلیان امباپه ، ارلینگ هالند واقعا یکی از بهترین مهاجمانی است که از اروپا متولد می شوند و قطعا در آینده از این ها بیشتر خواهیم شنید.

دوست دختر ارلینگ هالند

این پسر نروژی از سال های نوجوانی عاشق دختری بوده است. متأسفانه، ارلینگ هالند در سه ماهه آخر سال 2018 از دوست دخترش جدا شد و این اتفاق دردناکی برای او بود.
فقط یک مرد می داند که بین این دو پرنده عشق چه اتفاقی افتاده است که نام او استانیسلاو ماچک است، مربی جوانان که با هالند در ردبول سالزبورگ کار می کرد. حال، اجازه دهید به شما بگوییم که واقع اً بین هالند و دوست دختر سابقش چه اتفاقی افتاده است!
به گفته استانیسلاو ماچک، دوست دختر ارلینگ هالند هم ملیتی خودش است و یک نروژی است. هالند هنگام بازی برای Molde با او ملاقات می کرد.
به دلیل تحصیلاتش، زمانی که ارلینگ شروع به بازی با اف سی ردبول سالزبورگ کرد، دوست دختر هالند به خاطر تحصیلاتش نتوانست با او به اتریش نقل مکان کند.
دوست دختر ارلینگ هالند برای دیدار با او به اتریش رفت. در حالی که هالند سعی می کرد با باشگاه جدیدش تسویه حساب کند، به دیدارش آمد. اما متأسفانه، در کنار دوست پسرش شخص دیگری را مشاهده کرد.

 

زندگی شخصی ارلینگ هالند:

در این قسمت از زندگینامه ارلینگ هالند می خواهیم بدانیم ارلینگ هالند خارج از فوتبال کیست؟
در ادامه بیوگرافی ارلینگ هالند مسائلی از زندگی شخصی هالند را خواهید شنید که احتمالا برای تان جالب باشد.
اول از همه، از ویژگی های شخصیتی ارلینگ هالند میتوان به ویژگی های جاه طلب، انعطاف پذیر، باهوش و عاطفی می توان اشاره کرد.
نشان زودیاک او cancer یا همانسرطان است که جزو انواع خاصی از افراد زمینی است. شخصی که در گفتن مسائل بسیار صادق است.

 

عشق به اره برقی!

از فعالیت هایی که ارلینگ هالند برای سرگرمی و تفریح انجام می دهد، خرد کردن چوب است!
بله… او به قدری به این فعالیت علاقه دارد که نمیتوان این مورد را در تعریف زندگینامه هالند نادیده گرفت. شکافتن پشته درختان یک تمرین فوق العاده است که کمک می کند بازوها و پشت بازوی او را قوی کند- همچنین یک تمرین قلبی عالی نیز است. فراموش نکنیم که خانواده ارلینگ هالند از سرزمین وایکینگ ها (خانه برخی از بلندترین درختان اروپا) است.

تفریحات هالند

عشق به پرورش سیب زمینی!

فصل رشد بدون یخبندان نروژ در تعطیلات تابستانی قرار می گیرد. ارلینگ هالند اغلب از این فرصت استفاده می کند تا به دیدار خانواده اش برود و مهمتر از آن، خود را برای کشاورزی سیب زمینی آماده کند. او در تصویر زیر در حال رانندگی با تراکتوری است که مزرعه اش را برای کاشت سیب زمینی آماده می کند.

تفریحات هالند

برنامه تمرینی ارلینگ هالند:

هالند در خارج از تمرینات تیمی منظم نیز به صورت اضافه تمرین می کند.

 

عشق برای لبخند زدن:

برای طبقه بندی مهاجم ها می توان از سه چیز استفاده کرد. اول اینکه خیلی لبخند می زند، دوم اینکه زیاد ورزش می کند و سوم اینکه خیلی گل می زند. در زمینه لبخند زدن، ارلینگ هالند میتواند کمی عجیب باشد. از این رو، درک کامل جنبه خاصی از شخصیت او دشوار است.

 

سبک زندگی ارلینگ برات هالند:

در این بخش از بیوگرافی هالند، برای شما کمی از لایف استایل ارلینگ هالند می گوییم. ارلینگ هالند در نروژ خود را به عنوان یک سلبریتی آگاه اجتماعی نشان می دهد. او پادشاه مهمانی هاست و با دوستان دوران کودکی خود، هم در مکان های پاتوق و هم در کلوپ های شبانه دیدار میکند.
متأسفانه در سال 2020 ، یکی از تفریحات ارلینگ هالند در کلوپ شبانه آنطور که برنامه ریزی شده بود پیش نرفت زیرا او توسط محافظان امنیتی به روشی تحقیرآمیز بیرون رانده شد.

 

لباس ارلینگ هالند:

فوتبالیست های درجه یک می توانند الهام بخش خوبی برای ما در مورد مد باشند. ارلینگ هالند مردی است که پول خود را صرف لباس های غیررسمی منحصربه فرد می کند.
لباس پوشیدن هالند شخصیت او را نشان می دهد و او عاشق دمپایی ها و آیفون های نایک است.

عکس های ارلینگ هالند

 

ماشین های ارلینگ هالند:

این مهاجم نروژی به سبک زندگی مجلل فوتبالیست های حرفه ای که اغلب به ماشین های عجیب و غریب و خانه های گران قیمت افتخار می کنند، زندگی نمی کند. ارلینگ هالند یک سلبریتی نیست که دوست داشته باشد زندگی افراطی داشته باشد. او علاوه بر لباس پوشیدن غیررسمی، با وجود میلیون ها دلاری که در جیبش می رود، با یک ماشین معمولی رانندگی می کند.

ماشین ارلینگ هالند

 

زندگی خانوادگی ارلینگ هالند:

اعضای خانواده زیبای او – گری ماریتا (مادر)، آلف اینگه (پدر)، گابریل (خواهر) و آستور (برادر) مهمترین افراد زندگی او را تشکیل می دهند. قبل از اینکه ارلینگ مشهور شود، او این مجموعه از افراد را بدون قید و شرط دوست داشته است.

عکس های خانوادگی هالند

درباره پدر ارلینگ هالند:

آلف اینگه راسدال در 23 نوامبر 1972 در استاوانگر، شهری در نروژ به دنیا آمد. او در براین بزرگ شد،
همان شهری که هم او و هم پسرش فوتبال خود را در آنجا شروع کردند.
سهم آلف اینگه در پیشرفت هالند در فوتبال قابل اغراق نیست. او به طور خصوصی به تمرین این مهاجم از سن 6 سالگی کمک کرد و همچنان او را در تصمیم گیری های کلیدی برای آینده اش در ورزش راهنمایی می کند. رابطه قوی ای بین این پدر و پسر وجود دارد. ارلینگ از پدرش به عنوان دوست و مربی خود یاد می کند.

آیا می دانستید آلف اینگه پس از هشت سال انتظار برای بهبودی کامل جراحاتش، توانست از دوران بازنشستگی خارج شود؟ باشگاه مستقر در Bryne Rosseland BKدر دسته سوم نروژ، او را در سال 2011 پذیرفت.
متأسفانه پای آلف اینگه نتوانست به او اجازه ادامه فوتبال بدهد. پدر هالند بعد از اینکه موفق شد 9 بازی انجام دهد و یک گل به ثمر برساند دیگر طاقت نیاورد. آلف اینگه رسدال در سال 2012 برای همیشه بازنشسته شد.
پدر ارلینگ هالند قبل از بازنشستگی از فوتبال برای تیم ملی نروژ بازی می کرد. او در جام جهانی 1994 مقابل مکزیک و ایتالیا حضور داشت. آلف اینگه 34 بازی ملی در نروژ دارد و آخرین بازی ملی او در آوریل 2001 برابر بلغارستان بود.

 

درباره مادر ارلینگ هالند:

تا به امروز، گری ماریتا خصوصی ترین عضو خانواده است که نامش در رویدادهای مهم زندگی اولیه مهاجم تا به امروز ظاهر نشده است. با این وجود، او به هالند و خواهران و برادرانش به شیوه ای سالم کمک کرد و هر روز مخفیانه برای موفقیت آنها دعا می کند.

درباره آستور، برادر ارلینگ هالند:

اولین چیزی که درباره برادر ارلینگ نظر ما را جلب میکند بی شک قد بلندش است.
قد آستور هالند 195 سانتی متر (6 فوت و 4 اینچ ) است. او فقط یک سانتی
متر از برادر کوچکترش ارلینگ بلندتر است. آستور از طرفداران پر و پا قرص آب و ماهی است.
آرزوی پدر ارلینگ هالند برای دیدن زندگی فرزندانش در واقع با فرزند ارشدش، آستور آغاز شد. در
اوایل، آلف-اینگه با او موافقت کرد تا یک طلسم کودک فوتبال من سیتی شود. ارلینگ کوچولو در آن زمان بسیار جوان بود. به دلایل نامعلوم، علاقه فوتبال آستور از بین رفت و ارلینگ برای ادامه راه برگزیده شد.
برادر ارلینگ هالند، آستور زمانی یک طلسم برای منچسترسیتی بود.
ارلینگ و آستور هالند اغلب ترجیح می دهند در مکان مورد علاقه خود – استخر برف – استراحت کنند.
همانطور که در زیر مشاهده می شود، هر دو برادر به دمای بسیار پایین عادت دارند. برای ارلینگ، این عمل به تقویت مغز او کمک میکند، به بدنش کمک می کند کالری بیشتری بسوزاند و بهتر بخوابد.

درباره گابریل – ارلینگ هالند خواهر:

اول از همه، او لقب گابی را دارد. گابریل برات هالند در 9 ژانویه 1998 به دنیا آمد. او تنها خواهر ارلینگ و تنها دختر گری ماریتا برات و آلف-اینگه هالند است.
این خواهر و برادر یک رابطه خواهر و برادری بسیار نزدیک داشتند. حتی تا امروز و در برنامه های شلوغ خود، گابریل اغلب زمانی را برای حضور برادر فوق ستاره کوچکترش خالی می کند تا زمانی را در ارلینگ سپری کند.

درباره پسر عموی ارلینگ هالند – آلبرت برات تجاالند:
آلبرت تجاالند به عنوان یک استعداد بزرگ در فوتبال نروژ در نظر گرفته می شود. دنبال کردن او با رد پای ارلینگ و پدرش (الف-اینگه)، از براین شروع کرد. او در مجموع 69 گل در 48 بازی برای تیم جوانان براین به ثمر رساند.

عکس های شخصی هالند خواهر هالند

 

درباره اقوام ارلینگ هالند:

با کمی کنکاش درباره خانواده بزرگ هالند، جان گونار ایدی را می شناسیم که به عنوان شوهر خواهر هالند در خانواده هالند حضور دارد.
یکی دیگر از بستگان او تیا ویگر است که با آستور هالند ازدواج کرده است. او در تاریخ 24 نوامبر متولد شده است.
تیا ویگر یک تاجر نروژیاست که صاحب فروشگاه لباس GANNI .در استاوانگر نروژ است.

 

حقایق ناگفته از ارلینگ هالند:

در پایان بیوگرافی ارلینگ هالند، حقایق بیشتری در مورد این فوتبالیست نروژی افشا خواهیم کرد.
پس بدون مقدمه بیایید شروع کنیم:

1 – ارلینگ هالند از مصاحبه متنفر است!
از زمانی که پسر بچه بود، هرگز مصاحبه را دوست نداشت. برای هالند، نمونه مصاحبه می تواند چیزی به اندازه این باشد که مادرش از او بپرسد برای شام چه می خواهد بخورد. حقیقت این است که در واقع برای گری ماریتا برات یک چالش بود که از پسرش سؤال ساده ای بپرسد که او برای شام چه می خواهد!
ارلینگ از دوران کودکی خود اینگونه بوده است و بعید است که تغییر کند و به نظر میرسد یک درونگرا اصیل باشد.

2 – پاسخ های معمولی مصاحبه هالند
به این سوالات و پاسخ های جالب هالند توجه کنید:
دختر جذابی از او می پرسد: چطور به نظر می رسم؟ پاسخ هالند: با چشمانت ببین!
یک مصاحبه کننده از هالند می پرسد: چرا من باید تو را استخدام کنم؟ پاسخ هالند: چرا که نه؟!
خبرنگاری می پرسد: هالند، کی متولد شدی؟ پاسخ هالند: در روز تولدم.
سپس خبرنگار می پرسد: پس تولد شما کی است؟ پاسخ هالند – 21 جولای . مصاحبه کننده دوباره می پرسد: کدام سال؟ پاسخ هالند: هرسال!

3- درآمد ارلینگ هالند
آیا می دانستید یک نروژی با درآمد متوسط 612000 کرون باید 10 سال کار کند تا حقوق یک ماه ارلینگ
هالند در دورتموند را دریافت کند؟!

شماره 4 – خالکوبی ارلینگ هالند
داشتن هنرهای بدنی کمترین نگرانی هالند در زمان نوشتن است. او بیشتر بر روی بهبود فیزیک خود از طریق ورزش منظم متمرکز است.
در واقع او عضله سازی فانتزی دارد و دوست دارد ماچو به نظر برسد.

5 – دین هالند
مذهب هالند در زمان نگارش این مقاله هنوز ناشناخته است زیرا او اشاره ای به ایمان خود نه از طریق مصاحبه ها و نه در رسانه های اجتماعی ارائه نکرده است. با این حال، برادر بزرگترش آستور یک بار در حال عکس گرفتن در یک مسجد دیده شد، اتفاقی که نشان می دهد هالند می تواند مسلمان باشد.

 

از اینکه تا پایان بیوگرافی ارلینگ هالند با ما همراه بودید از شما متشکریم!

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.