فوتبال جهان

تاتنهام ترمز لیورپول را خواهد کشید؟

لیورپول _ تاتنهام

لیورپول _ تاتنهام ساعت 20:00

بعد از اولین تساوی لیورپول در این فصل مقابل منچستر یونایتد امروز در ورزشگاه آنفلید پذیرای تاتنهامی هستند که درپنج بازی اخیر خود 2تای آن را باخته اند و12گل را نیز دریافت کرده اند.

اسپرز ها بعد از شکست عجیب از بایر مونیخ و شکست ناباورانه برابر برایتون بحث هایی مبنی براخراج پوچتینو بالا گرفت اما بعد از پیروزی 5بر 0مقابل ستاره سرخ کمی خود را از خطر اخراج دور کرده .

لورپول _ تاتنهام

لیورپول که صدر جدول را در اختیار دارد ازپنج بازی اخیر خود فقط 1بازی را مساوی کرده و بقیه آن راهم برده که حاصل آن زدن 12گل بود یعنی به همان تعدادی که تاتنهام در پنج بازی اخیر خود گل خورده!

لورپول _ تاتنهام

این دوتیم فصل پیش دو بار در لیگ و بار دیگر درفینال لیگ قهرمانان به مصاف هم رفتند که هر سه بار آن لیورپولی ها به برتری رسیدند و جالب تر اینکه لیورپول در هر بازی دو گل وارد دروازه اسپرز ها کرد.

لورپول _ تاتنهام

شاگردان پوچتینو در این فصل 1بار موفق به کلین شیت شدند و شاگردان کلوپ دوبار بار کلین شیت کرده اند و با7گل خورده بهترین خط دفاع این فصل تا اینجای کار را در اختیار دارند .لیورپولی ها در 13 بازی اخیر مقابل تاتنهام در لیگ جزیره فقط یک بازی را تن به شکست دادند که آن هم بر میگردد به اکتبر سال 2017 که با نتیجه ی 4بر 1در ورزشگاه ومبلی مغلوب اسپرز ها شدند .

لورپول _ تاتنهام

تاتنهام در هشت بازی اخیر در ورزشگاه آنفلید موفق به پیروزی نشده اند و آخرین پیروزی آنها در این ورزشگاه برمیگردد به سال 2011 که با نتیجه ی 2بر0 لیورپول را با گل های لوکا مودریچ و رافائل فن در وارت شکست دادند.لیورپول در آنفلید در 44 بازی گذشته هیچ شکستی را محتمل نشده وآخرین شکست آنها در این ورزشگاه مربوط به آپریل 2017 که با نتیجه ی 2بر1 قافیه را به کریستال پالاس واگذار کردند حتی آنها 48بازی است که در لیگ جزیره نباخته اند و آخرین شکست آنها مقابل منچستر سیتی با نتیجه ی 2-1است .بعد از همه ی این آمار ها که چه تیمی کی شکست خورده یا آخرین شکستش مربوط به کی و کجا است را کنار بزاریم امشب از فوتبالی لذت میبریم که فارغ از نتیجه و اتفاقات آن عشق ما در این زندگی پر و پیچ خم را رقم زده .

 

نویسنده :نیما اکرمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *