دانستنی ها, سلامت و تناسب اندام

بهترین برنامه برای ورزش کردن

ما انسان ها عادت داریم برای هر چیزی بهانه ای بگیریم و دلیل های بی خود بیاوریم که این کار نشدنی است . به خصوص برای ورزش کردن که نبود امکانات و هزینه ی بسیار بالای باشگاه ها و وسایل ورزشی را بهانه می کنیم . در این متن شما را با شش برنامه ی فوق‌العاده آشنا می کنم که با آن میتوانید با کمترین امکانات و کمترین هزینه یا حتی بدون امکانات و هزینه ورزش کنید .

TRX

در این برنامه شما با یک تیر دو نشان می زنید ، هم چربی خود را می‌سوزانید و هم عضله سازی می کنید . این برنامه توسط سارا طیبی و گروه او ساخته شده است . این برنامه دارای سه مبحث دانستنیهای TRX ، تمرینات ورزشی و سلامت و تغذیه می‌باشد . از نکات بارز این برنامه ویدیو و مطالب آموزشی استفاده از TRX است و انواع تمرینات ورزشی را در برنامه برای شما قرار داده است .

Google Fit

با برنامه ی محبوب Google Fit دیگر بدون هیچ زحمتی از میزان فعالیت خود آگاه باشید . این برنامه با گرفتن اطلاعات شما و موقعیت مکانی شما تمرینات مخصوص شما را برایتان برنامه ریزی می ‌کند . در این برنامه شما دو هدف را برای خود مشخص می ‌کنید ، یکی از آن ها وقت تحرک است که فعالیت هایی از جمله قدم زدن و یوگا شما را بررسی می ‌کند و دیگری امتیاز های قلب است که برای فعالیت های است که با سرعت بالا انجام شود . نکته قابل توجه این است که برای اولین بار نیاز است که با فیلتر شکن وارد برنامه شوید .

 

Home Workout

این برنامه مختص به ورزش های خانگی است و برای بدن سازی سریع در منزل استفاده میشود . برنامه دارای تمرین هایی از جمله سینه ، پاها ، بازوها و … می باشد . تمامی تمرینات این برنامه توسط کارشناسان طراحی شده است و هیچ یک از آنها نیازی به تجهیزات ندارد . در این برنامه شما میتوانید با انتخاب کردن تمرینات مورد نظر خود ، برنامه ای زمانی برای خود تدارک ببینید و هر روز تمرینات را طبق برنامه و اصول پیش ببرید .

Push Ups

برنامه ی Push Ups برای شنا رفتن روی زمین است . این برنامه با استفاده از سنسور گوشی شما یا لمس بینی به گوشی شما تعداد حرکات شما را بررسی می ‌کند در حین انجام تمرین مربی صوتی مدام به حرکات شما بازخورد می دهد . رکورد شما در این برنامه ضبط و نگهداری می ‌شود و میتوانید رکورد ها و آمار خود را بررسی کنید اما برای بررسی دقیق تر باید نسخه پرو برنامه را خریداری کنید .

Fitroid

برنامه ای که توسط علیرضا شریفی ساخته شده به سه بخش مهم تمرین ، برنامه و تغذیه می ‌پردازد . در بخش تمرین ، با تمرین‌ هایی مربوط به جلو بازو ، شکم و … آشنا می شوید . در بخش برنامه ، برنامه ای مخصوص تمرین در خانه و نکاتی دیگر را به شما آموزش می دهد . در بخش تغذیه شما را با خواص مواد غذایی و مکمل ها آشنا می‌ کند .

JEFIT

JEFIT برنامه ای حرفه ای برای ورزش بدنسازی می ‌باشد . این برنامه ویژگی های زیادی دارد که یکی از آن ها آموزش ورزش کردن با تمام تجهیزات می باشد و ویژگی های دیگر آن همانند باقی برنامه است . در این برنامه میتوانید برنامه های آموزشی جداگانه که برای مردان و زنان در نظر گرفته شده است دانلود کنید .

به نظر شما بهترین برنامه برای ورزش کردن کدام است ؟؟

نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود را در رابطه با مطالب مجله اسپورتتو حتما با ما درمیان بگذارید و حتما صفحه اینستاگرام مجله اسپورتتو و صفحه اینستاگرام فروشگاه اسپورتتو را فالو داشته باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *