دسته بندی نشده

لباس جام جهانی تیم ملی پرتغال رونمایی شد + عکس

طرح لباس جام جهانی تیم ملی پرتغال

لباس جام جهانی تیم ملی پرتغال

لباس تیم ملی پرتغال برای جام جهانی 2022 در اواخر تابستان به صورت رسمی رونمایی شد.

مانند چندین سال اخیر، کیت تیم ملی پرتغال توسط کمپانی نایک تولید میشود. اکثر کیت های جام جهانی توسط برندهای معروف نایک و آدیداس طراحی و تولید شده اند.

 

لباس تیم ملی پرتغال جام جهانی 2022

لباس اول پرتغال در جام جهانی قطر نسبت به کیت های اخیر پرتغال، تغییرات چشمگیری داشته است. معمولا لباس تیم ملی پرتغال طراحی ساده ای داشت و با استفاده از رنگ سبز در جزئیات لباس، به ظاهر کیت این تیم میبخشید.

 

لباس جام جهانی تیم ملی پرتغال

 

اما این بار نایک رنگ سبز را در قسمت اصلی پیراهن نیز اعمال کرده است که در ادامه به تفصیل به طرح لباس جدید تیم ملی پرتغال میپردازیم:

طرح پیش بینی شده از کیت پرتغال در جام جهانی با نسخه اصلی تفاوت های اساسی و زیادی داشت و این باز پیش گویان طراحی کیت های فوتبال نتوانستند موفق عمل کنند.

در لباس جام جهانی تیم ملی پرتغال به صورت عمده از دو رنگ قرمز و سبز استفاده شده است؛ قرمز و سبز رنگ های اصلی پرچم این کشور هستند که در کیت ملی شان همواره نمود پیدا کرده است.

قسمت بالایی لباس پرتغال، قرمز و قسمت پایینی سبز رنگ است. که دو بخش به شکل مورب از هم مجرا شده اند. این طرح در پشت پیراهن نیز ادامه یافته است.

لباس تیم ملی پرتغال 2022 برای هواداران این تیم به صورت دو ورژن پلیری و هواداری وجود دارد.

روی کیت جام جهانی تیم ملی پرتغال ورژن پلیری بافت تنفسی نایک مخصوص کیت های ورژن پلیری به وضوح دیده میشود و این طرح موجب شده است، کمی از سادگی پیراهن جام جهانی تیم ملی پرتغال بکاهد. در تصویر زیر که این خطوط و بافت های تنفسی را میتوانید مشاهده کنید و با عکس فوق مقایسه کنید. حالا الان قطعا تفاوت پیراهن تیم ملی پرتغال 2022 ورژن پلیری و هواداری را متوجه خواهید شد.

هنگام خرید لباس جام جهانی تیم ملی پرتغال نیز به این مورد دقت کنید زیرا در فروشگاه اسپورتتو کیت جدید تیم ملی پرتغال در هر دو ورژن موجو میباشد.

لباس تیم ملی پرتغال 2022

لباس جدید تیم ملی پرتغال

 

در ست پیراهن شورت تیم ملی پرتغال، شورت کیت پرتغال سبز و جوراب به رنگ قرمز دیده میشود. در جزئیات هم از رنگ زرد و رنگ مکمل استفاده شده است.

نشان ملی پرتغال در پشت پیراهن و پایین بقه، به رنگ زرد روی کیت پرتغال قرار دارد.

 

ست کیت فوتبال پرتغال در جام جهانی 2022

 

لباس دوم تیم ملی پرتغال جام جهانی 2022

طرح پیش بینی شده از لباس دوم پرتغال برای جام جهانی 2022  که در سایت های معتبر خارجی لو رفت بود، تا حدود زیادی با نسخه رسمی و نهایی شباهت داشت.

 

لباس دوم تیم ملی پرتغال 2022

 

رنگ کیت دوم تیم ملی پرتغال در جام جهانی 2022 در زمینه، سفید – کرم است ویک نوار افقی در مرکز پیراهن وجود دارد. این نوار به دو رنگ سبز و قرمز است که از پرچم کشور پرتغال برداشته شده. رنگ سبز در قسمت راست سینه و زیر لوگوی نایک، رنگ قرمز در سمت چپ و زیر نماد کنفدراسیون فوتبال پرتغال قرار گرفته است. نوار افقی تا پشت پیراهن و نردیک محدوده درج اسم و شماره بازیکنان امتداد دارد.

پیراهن دوم تیم ملی پرتغال

 

نوار لبه آستین و پشت یقه سرمه ای رنگ است. نشان ملی پرتغال نیز در پشت پیراهن و پایین یقه نقش بسته است.

در ست پیراهن شورت تیم ملی پرتغال، شورت به رنگ کرم و با جزئیات سورمه است. رنگ جوراب دقیقا مشابه رنگ پیراهن و شورت پرتغال یععنی سفید/کرم است.

مانند تمام لباس فوتبال ورژن پلیری های نایک، بافت تنفسی در کیت تیم ملی پرتغال 2022 نقش بسته است که این طرح در لباس های اورجینال و مشابه اورجینال وجود دارد. در لباس تیم ملی پرتغال 2022 ورژن هواداری این طرح ها دیده نمیشود.

 

کیت دوم پرتغال جام جهانی 2022

 

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.