استقلال

طرح لباس استقلال 1401 با اسپانسر های عجیب! + عکس

طرح لباس استقلال 1401/1402

طرح کیت استقلال برای فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ توسط تولید کننده ایرانی یوسف جامه طراحی و تولید می شود.

لباس جدید استقلال به رسم همیشه آبی پوشان، دارای زمینه آبی رنگ است. در طرح لباس استقلال خطوط موربی از طیف آبی روی آن نقش بسته است. نواری طلایی رنگ به دور یقه و لبه آستین وجود دارد که ترکیب رنگ مدرنی به کیت استقلال بخشیده است.

 

کیت استقلال یوسف جامه

 

اما این ست پیراهن شورت استقلال خیلی زود تغییر کرد و آبی ها در هفته پنجم با لباس جدید استقلال به میدان رفتند. این تغییرات نه فقط روی طرح لباس استقلال بلکه روی اسپانسر های لباس هم اعمال شده است. اسپانسر های عجیبی که تمام نقاط پیراهن استقلال را در برگرفته بودند.

اسم “ربیع” در وسط پیراهن استقلال با ابعاد نسبتا بزرگی جایگزین همراه اول شده. در قسمت شانه نیز قبلا تبلیغات بانک شهر دیده میشد اما این بار جای خود را به “خوشبخت” داده بود. ترکیب تبلیغات گلاب و برنج روی لباس استقلال بساط کری خوانی برای هواداران پرسپولیس را هم فراهم کرده است.

پیراهن استقلال 1401

 

هرچند در گذشته هم لباس استقلال و هم لباس پرسپولیس اسپانسرهای عجیبی داشته اند و اسپانسرهای پیراهن سرخابی ها نیز همیشه یکی از اسلحه های هواداران میان کری خوانی است.

 

کپی از لباس کپی!

عجیب تر از تبلیغات روی کیت استقلال، طرحی است که یوسف جامه طراحی کرده است. لباس جدید استقلال یوسف جامه، بسیار شبیه به لباس استقلال 1400 است! لباسی که قطعا برای استقلالی ها بسیار خاطره انگیز است چون با این پیراهن رکورد های زیادی را از آن خود کردند.

استقلالی ها در فصل 1400/01 دو پیراهن با طرح های متفاوت داشتند. یکی لباس استقلال طرح تیم ملی ایتالیا  بود که اوایل فصل بازیکنان به تن میکردند.

لباس استقلال 1400/1401

 

دیگری مشابه با لباس آبی منچستر یونایتد 2022 بود و برای دربی برگشت توسط مجید تولید شده بود.

 

لباس استقلال مجید

لباس استقلال یوسف جامه  از نظر فرم یقه، طرح پارچه و … تا حدود زیادی مشابه لباس دوم منچستر است اما رنگ نوار لبه آستین متفاوت و به سفید تغییر کرده است.

لباس استقلال یوسف جامه

تغییرات کیت استقلال به اسپانسر و طرح پارچه محدود نمیشود و حتی فونت شماره ها و همچنین طرح جوراب ها هم تغییراتی داشته اند. حالا برای کسانی که به کیت فوتبال تیم ها توجهات زیادی میکنند سوال برانگیز است که چرا انقدر زود طرح لباس استقلال تغییر کرد وقتی طرح جدید کپی برداری شده از پیراهن استقلال فصل 1400 است!؟

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.