فوتبال جهان

نایک اسپانسر لیورپول شد

نیوبالانس در جنگ با نایک شکست خورد و نایک اسپانسر لیورپول شد.

نایک اسپانسر لیورپول شد با رقمی پرداختیه خیلی کمتر ! بله شرکت نیوبالانس با پرداخت 45 میلیون یورو پایه ثابت قرار داد بست .

اما نایک با پرداخت 30 میلیون پوند پایه ثابت قرارداد بست ولی 20 درصد از فروش تیشرت های ورزشی پولش به باشگاه میرسد که مدیر باشگاه لیورپول گفته بود با احتساب این 20 درصد و فروش گسترده ای که نایک دارد ما مبلغ بیشتری نسبت به اسپانسر قبلیمون دریافت میکنیم .

نایک علاوه بر این در هر فصل مبلغ ۲ میلیون پوند برای لایسنس محصولات به لیورپول پرداخت خواهد کرد و باشگاه میتواند نیازهای خود را با تخفیف ۱۹ درصدی روی قیمت عمده فروشی انگلیس از نایک تهیه کند.

و علاوه بر اینها لیورپول پاداش هایی هم دریافت میکند برای قهرمانی در پریمیر لیگ 2 میلیون پوند! برای نایب قهرمانی در چمپیونز لیگ 2 میلیون پوند و برای قهرمانی در چمپیونز لیگ 4 میلیون یورو دریافم میکند.

با احتساب این پاداش ها و دریافتی ها ممکن است تا بیش از 70 میلیون پوند مبلغ افزایش یافت .

و در توافقی جالب بین دو طرف بند قراردادی وجود دارد که نایک برای تبلیغ تیشرت های لیورپول برای سرنا ویلیامز ( ستاره تنیس زنان ) و دریک ( رپر امریکایی ) و لبرون جیمز (ستاره ان بی ای ) در معرفی و تبلیغ  لباس حضور پیدا کنند.

همکاری رسمی لیورپول و نایک از تاریخ ۱ ژوئن ۲۰۲۰ (۱۲ خرداد ۹۹) آغاز خواهد شد و لباس لیورپول را میتوانید در اواخر خرداد از سایت اسپورتتو تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *