دسته بندی نشده

لباس های خاص آدیداس از کالکشن “Humanrace” ؛ طراحی کامل با دست!

لباس های خاص آدیداس

مجموعه جدید لباس های خاص آدیداس برای پنج تیم بزرگ تحت قرارداد خود : بایرن مونیخ، یوونتوس، منچستریونایتد، رئال مادرید و آرسنال تحت عنوان “انسانیت” (Humanrace) توسط این برند آلمانی رونمایی شد.

این لباس ها که با تاکید بر مقوله “طراحی کامل با دست” به دست فارل ویلیامز و با الهام از یکی از لباس های خاطره انگیز این پنج تیم طراحی و توسط آدیداس تولید شده از سوی دو تیم در جریان مسابقه و همچنین توسط سه تیم به عنوان پیراهن پیش مسابقه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

لباس خاص بایرن مونیخ

لباس خاص بایرن مونیخ

لباس ویژه هیومن ریس بایرن مونیخ در واقع فرم نقاشی شده لباس بایرن مونیخ در فصل ۹۳-۱۹۹۱ است در زمینه قرمز همراه با سه خط بزرگ آبی با حاشیه سفید بر روی شانه ارائه شده است.

 

لباس خاص یوونتوس

لباس خاص یوونتوس

لباس Humanrace یوونتوس برگرفته از لباس دوم یوونتوس در فصل ۱۶-۲۰۱۵ است که در زمینه به رنگ صورتی روشن همراه با جزئیات سفید، صورتی و مشکی ارائه شده است. این لباس یوونتوس با استقبال بسیار زیادی روبرو شده است و طرفداران یووه فروش زیادی برای این لباس جذاب رقم زده‌اند.

لباس خاص منچستر یونایتد

لباس خاص منچستریونایتد

لباس ویژه منچستریونایتد از کالکشن انسانیت آدیداس برگرفته از لباس دوم منچستر در فصل ۹۲-۱۹۹۰ است که در زمینه با یک پترن سفید و آبی در سرتاسر پیراهن همراه با جزئیات قرمز، آبی و سفید ارائه شده است. لباس یونایتد با تم آبی همیشه پرطرفدار بوده است.

 

لباس خاص رئال مادرید

لباس خاص رئال مادرید

لباس Humanrace رئال مادرید برگرفته از لباس سوم رئال در فصل ۱۵-۲۰۱۴ است که در زمینه مشکی همراه با تصویر اژدهای طراحی شده توسط یاماموتو همراه با لوگو و جزئیات سفید ارائه شده است. لباس های رئال مادرید در فصل ۲۰۱۴ با درخشش کریستیانو و همچنین قهرمانی این تیم پرافنخار در چمپیونزلیگ برای هواداران این تیم بسیار نوستالژیک و جذاب بوده و هست.

 

لباس خاص آرسنال

لباس خاص آرسنال

لباس ویژه هیومن ریس آرسنال فرم نقاشی و رنگ به رنگ شده دومین لباس آرسنال در فصل ۹۳-۱۹۹۱ است که در زمینه از فرم زیگزاگی زرد و آبی همراه با جزئیات قرمز و زرد ارائه شده است.

یوونتوس در بازی مقابل هلاس ورونا این لباس را برتن کرد همچنین بایرن مونیخ در مسابقه بعدی خود در جام حذفی آلمان این لباس را در جریان مسابقه رسمی به تن خواهند کرد. رئال مادرید، منچستر و آرسنال نیز در دیدار بعدی خود از این لباس به عنوان پیراهن پیش مسابقه از لباس های خاص آدیداس استفاده خواهند کرد.

لباس های خاص آدیداس در فروشگاه اسپورتتو موجود می‌شوند؟

این مورد ارتباط مستقیم دارد با درخواست های شما همراهان همیشگی فروشگاه اسپورتتو !

در صورتی که نظرات در مورد این لباس ها مثبت باشد، قطعا ظرف مدت کوتاهی برای شما عزیران موجود خواهد شد.

بازگشت به لیست

4 دیدگاه در “لباس های خاص آدیداس از کالکشن “Humanrace” ؛ طراحی کامل با دست!

 1. رضا گفت:

  لطفا این لباس هارو زودتر موجود کنید

  1. شهریور گفت:

   موجود کنین

 2. FW گفت:

  موجود کنین لطفا🤩🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.