اطلاعات ورزشی, چمپیونزلیگ, فوتبال جهان, لیگ قهرمانان اروپا

دردسر بزرگ کمپانی نایک در طراحی لباس دوم بارسلونا

لباس دوم بارسلونا دردسرساز شد!

بارسلونا هفته قبل 7 مهرماه، در بازی خود در لیگ قهرمانان به مصاف بنفیکا رفت که چون میهمان بود باید از لباس میهمان (لباس دوم) خود استفاده میکرد اما در اقدامی عجیب لباس چهارم دو فصلیش را بر تن کرد و وارد میدان شد ! که البته این لباس همانند دو سال پیش برایش خوش یمن نبود و بازی را سه هیچ به یک تیم پرتغالی باخت.

خلاصه نایک امسال کلا برای اکثر تیم هایی که لباس تولید می کند، لباس ویزه لیگ قهرمانان تولید کرده است اما برای بارسلونا چون لباس اول بارسلونا بسیار شبیه به لباس لیگ قهرمانان آن ها میباشد، عملا بارسایی ها 2 پیرهن دارند کلا!

در لباس دوم بارسلونا برای این فصل در لوگوی باشگاه و لوگوی نایک از موادی ساخته شده که بازتابنده نور است و از زوایای مختلف چند رنگ متفاوت به خود می گیرد.

بر اساس قوانین لباس و تجهیزات یوفا استفاده از موادی که تحت تاثیر عوامل جانبی نظیر فشار، نور، خیس شدن و … تغییر رنگ داده یا نور را منعکس کند در لباس ممنوع است.

 

این در حالی است که در این ماده قانونی به لوگوی باشگاه و برند تامین کننده اشاره مستقیم نشده و این محدودیت را شامل نام و شماره بازیکنان، لوگوی اسپانسرها و نهادهای خیریه دانسته است.

قبل از این هم استفاده از لوگوهای شبرنگی در لباس سوم چلسی در فصل ۲۰۱۹-۲۰۱۸ واکنش های شبیه به این را به دنبال داشت.
پیراهن دوم جدید بارسا با ترکیبی ساده در زمینه به رنگ بنفش بسیار روشن همراه با نوار قرمز در پهلو چپ و نوار آبی بر روی پهلو راست ارائه شده است. لوگوی باشگاه بارسلونا و نایک به شکل بازتابنده رنگارنگ بر روی سینه درج شده و پرچم کاتالونیا نیز در قالب یک نوار در پشت یقه نمود پیدا کرده است.
لباس دوم بارسلونا

خرید لباس بارسلونا 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.