استقلال, فوتبال ایران

اسپانسر استقلال یا مارک دیگر

اسپانسر استقلال یا مارک دیگر

همانطور که میدانید اسپانسر استقلال آل اشپورت هست اما فرهاد مجیدی ، سرمربس استقلال ، در تمرینات مسابقات لیگ برتر لباس اسپانسر قبلی استقلال یعنی لینینگ را بر تن میکند و همچنین سید حسین حسینی نیز لباس هایی با برند  نیوبالانس را بر تن میکند که این مارک ها ظاهرا در آسیا با تغییراتی موجه شده است.

مارک لباس ، مسئله این است

مجیدی خیلی کم از لباس هایی با برند جدید لباس استقلال یعنی آل اشپورت استفاده کرد و بلافاصله آن ها را کنار گذاشته و به سراغ لباس های لی نینگ رفته است.حتی هی محدودیت هایی که کنفدراسیون آسیا برای این موضوع که لباس های تمام کادر یک تیم باید با یه مارک باشد نیز مانع مجیدی نشد و او همچنان از لی نینگ استفاده میکند و برای ایکه این موضوع لو نرود بر روی مارک و آرم لی نینگ چسب میزند و آن را می پوشاند.

 

مارک لباس ، مسئله این است

 

سرمربی استقلال البته در جریان مسابقه مشکلی از این بابت نداشت و کت و شلوار رسمی به تن داشت اما سید حسین حسینی با چسب سفید رنگ رد آل اشپورت را از روی پیراهن و شورت خود پاک کرده بود.

تصور کنید یورگن کلوپ که با نیوبالانس قرارداد شخصی دارد فصل آینده که لیورپول همکاری اش با نایک را آغاز کرد همچنان با لباس های نیوبالانس در تمرینات حاضر شود و روی لوگوی نیوبالانس را با چسب بپوشاند یا رفتار مشابهی از سوی آلیسون بکر یکی از بهترین دروازه بان های حال حاضر جهان سر بزند که واقعا رفتار حرفه ایی نیست.

مارک لباس ، مسئله این است

با توجه به وضعیت سرویس دهی بسیار بد برندها برای تیم های ایرانی میشود درک کرد که دلیل این موضوع چی هست اما این رفتار یک رفتار کاملا غیر حرفه اییست که با برندی که باشگاه با آن قرار همکاری نکنید و به صورت شخصی با سایر برندها به توافق برسید فرهنگی که به غلط از سالیان گذشته و توسط همین برندی که امروز از آن زیان می بیند در فوتبال ایران رواج پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *