دانستنی ها

بهترین برنامه نتایج زنده ورزشی

بهترین برنامه نتایج زنده ورزشی

وقتی که یک بازی فوتبال تمام میشود و ما آن را بنا به هر شرایطی نتوانستیم ببینیم یا بسکتبال دوستان ایران که قطعا نمیتوانند با توجه به ساعت بازی ها همه ی بازی های NBA را زنده دنبال کنند نیاز به برنامه هایی دارند که از آمار و نتایج بازی ها با خبر شوند و من هم میخواهم در این متن شما را با توضیحاتی کوتاه چندین برنامه ایرانی و خارجی آشنا کنم تا بهترین برنامه نتایج زنده ورزشی بشناسید .

اپلیکیشن FOTMOB:

برنامه ای که به راحتی می توان نتایج و آمار بازی دلخواه خود در فوتبال را نگاه کرد ، فوت موب نسبت به دیگر برنامه ها پر طرفدار تر است و دلیل آن هم قطع به یقین کارایی راحت آن است و ویژگی های منحصر به فرد آن از جمله :نمایش نتایج آنلاین با بروزرسانی در سریعترین زمان ممکن ، دیدن آمار بازی ها که شامل کارت های دریافتی و… میباشد ، جدید ترین اخبار معتبر ، بررسی عملکرد تیم ها ، مربیان و بازیکنان در طول یک فصل . بهترین ویژگی این برنامه بدون شک قابلیت فرا زنده است که بازی هایی را که در حال برگزاری است میتوانید در این بخش به صورت زنده دنبال کنید اما شاید تنها مشکل این برنامه این است که فقط مختص رشته فوتبال است و برای رشته های دیگر این برنامه به کار نمی آید شاید هم ویژگی آن باشد.

اپلیکیشن PL:

برنامه ی رسمی لیگ جزیره که مخفف کلمه Premier league است که میتواند در آن از اخبار و حال و هوای برترین لیگ فوتبال دنیا با خبر شد . از قابلیت برنامه میشود به :قرار دادن نتیجه بازی ها به صورت زنده ، دنبال کردن اخبار تیم های حاضر در لیگ جزیره ، ویدیو و عکس های متنوع از تیم ها ، بررسی آمار وعملکرد بازیکنان در بازی های گذشته اشاره کرد . دوستانی که عاشق فوتبال فانتزی هستند میتوانند به بخش فانتزی آن رفته و با بودجه خود تیم دلخواه خود را ساخته و آن را ثبت کنند.

اپلیکیشن SOFA SCORE:

سوفا اسکور نتایج زنده ورزش های مختلف از جمله والیبال ، بسکتبال و… را به شما نمایش میدهد . این برنامه اکثر قابلیت های برنامه ی FOT MOB را دارد . این برنامه مانند اکثر برنامه ها قابلیت بررسی آمار و عملکرد تیم و بازیکنان را دارد حتی بهتر از برنامه های دیگر و آمار دقیق تری به شما تحویل میدهد . ویژگی عالی این برنامه آمار و اطلاعاتی است که از داور به شما میدهد در صورتی که در دیگر برنامه ها خبری از آن نیست.

اپلیکیشن 365score:

365 اسکور همچون برنامه ی SOFA SCORE اخبار و نتایج ورزش های مختلف رو به شما نشان میدهد . مثل سایر برنامه ها جدول پخش بازی ها و اخبار تیم ها را هم می توانید پیگیری کنید ودرضمن میتوانید از نقل و انتقالاتی که با نظرسنجی مردم درست شده و ممکن است در آینده رخ دهد با خبر شوید.

 

بهترین برنامه نتایج زنده ورزشی ایرانی

اپلیکیشن فوتبالی:

بهترین برنامه ایرانی برای دیدن نتایج زنده فوتبال بدون شک فوتبالی است که از ویژگی های آن : اخبار دقیق و موثق ، نمایش لیگ های مختلف دنیا و آمار آن ، پیش بینی نتایج فوتبال و اتفاقات آن و گرفتن جوایز نقدی ، زمانبندی پخش تلویزیونی ، نمایش اطلاعات هر بازی و بهترین ویژگی آن این است که اگر به تلویزیون دسترسی ندارید میتوانید از طریق برنامه بازی ها را به صورت زنده تماشا کنید.

اپلیکیشن طرفداری:

دیگر برنامه ی ایرانی برای دنبال کردن نتایج زنده فوتبال طرفداری است . در این اپ میتوانید نمایش وقایع بازی را دنبال کنید و قابلیت های دیگری که سایر برنامه ها دارد . اما قابلیت این برنامه نسبت به سایر برنامه اطلاعاتی است که درباره ی ورزشگاهها به شما میدهد و درست کردن ترتیب بندی لیگ ها با توجه به علاقه ی شما است.

 

اگر برنامه ی خوب دیگری میشناسید که میتوان لقب بهترین برنامه نتایج زنده ورزشی را به آن داد حتما در قسمت نظرات برای ما بنویسید .

 پیشنهاد میکنیم حتما به سایر مطالب مجله اسپورتتو سر بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *