جام جهانی

لباس آرژانتین 2022 جام جهانی رونمایی شد + عکس

لباس آرژانتین 2022

لباس تیم ملی آرژانتین 2022 برای جام جهانی رونمایی رسمی شد. لباس اول و لباس دوم آرژانتین به صورت جداگانه عرضه شدند و در ادامه به بررسی کیت های جام جهانی آرژانتین خواهیم پرداخت.

 

لباس تیم ملی آرژانتین 2022 جام جهانی

لباس اصلی آرژانتین در جام جهانی اواسط تیر 1401 به صورت رسمی رونمایی شد. کیت آرژانتین یکی از اولین کیت هایی بود که آدیداس از طراحی آن پرده برداشت.

 

لباس تیم ملی آرژانتین دیبالا

رنگ بندی ست پیراهن شورت آرژانتین مطابق انتظارات، ترکیبی از رنگ سفید و آبی آسمانی است که برای جزئیات از رنگ مشکی استفاده شده است.

 

لباس آرژانتین 2022

کیت جام جهانی آرژانتین 2022

همان گونه که از کیت های کلاسیک آرژانتین به یاد داریم، لباس جدید تیم ملی آرژانتین نیز با همان طرح راه راه طراحی شده است. نوار های عمودی در جلو و پشت پیراهن با اندازه های یکسان آرژانتین دیده میشوند اما پست پیراهن، نوار میانی تبدیل به دو نوار عمودی باریک تر شده است. آدیداس سعی کرده با این خلاقیت، به نوعی پرچم کشور آرژانتین را به نمایش دربیاورد.

لباس آرژانتین 2022 جام جهانی

 

تصویر خورشید ماه می که معروف به “Sol de Mayo” است و نماد سرزمین آرژانتین است با رنگ طلایی و در کمال زیبایی در قسمت یقه ی پشت پیراهن درج شده است.

 

پیراهن آرژانتین 2022

 

همان گونه که گفتیم جزئیاتی مثل سه خط آدیداس، نوار دور آستین و یقه و لوگوی آدیداس مشکی رنگ هستند.

 

لباس تیم ملی آرژانتین جام جهانی

 

اگر دقت کرده باشید شما هم احتمالا متوجه شده اید که در تمام لباس فوتبال های جدید طراحی شده توسط آدیداس دو تغییر دیده میشود:

  1. در لوگوی آدیداس نوشته adidas حذف شده است.
  2. ساختار بافت پارچه کیت های ورژن پلیری تغییر کرده است؛ که اتفاقا زیبایی لباس را هم دوچندان کرده و جلوی جذابی به کیت بخشیده است.

این دو تغییر در لباس جام جهانی آرژانتین نیز دیده میشود.

طرح بافت های تنفسی به صورت خط های مورب کوچکی هستند که سرتاسر لباس آرژانتین 2022 تکرار شده اند.

کیت آرژانتین 2022

 

برای ست پیراهن شورت کیت اول آرژانتین، دو شورت سفید و مشکی وجود دارد که با توجه به شرایط بازی آرژانتینی ها ست مناسب را به تن خواهند کرد.

 

لباس دوم آرژانتین جام جهانی 2022

لباس دوم تیم ملی آرژانتین 2022 در شهریور 1401 رونمایی رسمی شد.

 

این لباس با استقبال خوبی رو به رو شد و به نظر میرسد یکی از کیت های پرفروش جام جهانی شود.

رنگ زمینه پیراهن جدید آرژانتینی ها آبی-بنفش است. طرح زمینه پیراهن از “خورشید ماه می” نماد ملی آرژانتین الهام گرفته شده و طیف رنگی بنفش با سایه های این رنگ، در قسمت جلوی کیت تیم ملی آرژانتین دیده میشود.

لباس بنفش آرژانتین 2022

 

در لباس دوم آرژانتین 2022، برای جزئیات نیز از همان رنگ بنفش اما بنفشِ روشن استفاده شده است؛ یعنی سه خط آدیداس روی شانه، نوار لبه استین، نوار کوچک جلوی یقه، نوار پهلو و لبه پشتی بنفش روشن میباشد.

لباس دوم آرژانتین جام جهانی 2022

ست پیراهن شورت تیم ملی آرژانتین

کیت جام جهانی آرژانتین 2022

 

لوگوی فدراسیون فوتبال آرژانتین و آدیداس روی لباس بنفش آرژانیتن، تک رنگ نقره ای است. در ست لباس آرژانتین 2022 شورت و جوراب آبی/بنفش با جزئیات به رنگ بنفش روشن لباس بازیکنان آرژانتین را تمکیل میکند.

پشت پیراهن تیم ملی آرژانتین در قسمت یقه لباس، نماد همیشگی آن ها مثل لباس اول آرژانتین وجود دارد. نماد Sol de Mayo مانند لوگوی آرژانتین تک رنگ و نقره ای است.

 

لباس جدید آرژانتین 2022کیت بنفش آرژانتین 2022

 

آلبی سلسله با وجود لیونل مسی امید زیادی به قهرمانی در جام جهانی 2022 دارند. باید دید آیا مسی هم مثل دیگر اسطوره آرژانتینی، مارادونا، می تواند خوشبختی و افتخار را به مردم سرزمینش تقدیم کند؟!

 

 

 

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.