جام جهانی

لباس سه ستاره آرژانتین؛ یادگار مسی برای آلبی سلسته

پیراهن آرژانتین سه ستاره

لباس سه ستاره آرژانتین

با قهرمانی تیم ملی آرژانتین در جام جهانی 2022، از این پس لباس تیم ملی آرژانتین را با سه ستاره در میادین خواهیم دید…! ستاره هایی که هرکدام نماد افتخاری است برای سرزمین خورشید و یادآور بزرگان تاریخ فوتبال هستند.

همان قدر که آرژانتینی ها ستاره دوم روی پیراهن شان را به مارادونای بزرگ مدیون هستند، حالا ستاره سوم روی کیت آرژانتین را مدیون لئو مسی میدانند.

آرژانتین سه بار در سال های ۱۹۷۸، ۱۹۸۶ و ۲۰۲۲ قهرمانی جام جهانی شده است.

 

تعداد قهرمانی های آرژانتین در جام جهانی

 

لباس سه ستاره آرژانتین یادگاری ایست که لیونل مسی برای مردم سرزمینش به یادگار گذاشت… در آینده ، جام جهانی 2022 و تیم ملی آرژانتین را بی شک همگی با شماره ده تیم ملی آرژانتین به یاد خواهیم آورد…

 

لباس قهرمانی تیم ملی آرژانتین

در نسخه ی لباس قهرمانی تیم ملی آرژانتین در جشن، بازیکنان آلبی سلسله پیراهن سه ستاره تیم ملی آرژانتین را به تن داشتند. علاوه بر نقش بستن ستاره سوم روی لباس قهرمانی آرژانتین، تگ قهرمانی جهان نیز در مرکز سینه، روی کیت آرژانیتن 2022 اضافه شده بود. تگی که آرژانتینی ها از لباس تیم ملی فرانسه ربودند و حالا چهار سال این عنوان را به دوش خواهند کشید.

 

لباس تیم ملی آرژانتین با تگ قهرمانی جهان

 

کیت آرژانیتن سه ستاره

به موجب سومین قهرمانی تیم ملی آرژانتین در جام جهانی، آدیداس به زودی از لباس سه ستاره تیم ملی آرژانتین رونمایی خواهد کرد.

لباس تیم ملی آرژانتین که در جشن قهرمانی بازیکنان به تن داشتند، سه ستاره به روی سینه داشت. اینکه طرح لباس سه ستاره آرژانتین به چه صورت باشد هنوز دقیق مشخص نیست اما در لباس قهرمانی، ستاره سوم بالای دو ستاره پیشین قرار گرفته بود.

چیدمان ستاره های روی پیراهن جدید تیم ملی آرژانتین در لباس های بعدی یا به صورت خطی خواهد بود و یا همین شکل حفظ خواهد شد.

 

لباس سه ستاره تیم ملی آرژانتین

لباس تیم ملی آرژانیتن با اسم و شماره مسی

لیونل مسی با چمدانی پر از جوایز و کاپ از قطر به کشورش بازخواهد گشت. عملکرد درخشان این ستاره آرژانتینی هواداران خود را حسابی به وجد آورد تا جاییکه فروش لباس تیم ملی آرژانتین با اسم و شماره مسی در طول برگزاری جام جهانی 2022 رکورد بی سابقه ای زد.

جالب است بدانید قبل از فینال جام جهانی، آدیداس اعلام کرد: لباس مسی تیم ملی آرژانتین در فروشگاه های رسمی سراسر جهان آدیداس فروخته شده!

 

 

 

خرید لباس سه ستاره تیم ملی آرژانتین

آدیداس با تولید بیش از حد محصولات در چند ماه گذشته مشکلات جدی دارد. این شرکت چند هفته پیش هشدار داد که کالاهای فروخته نشده در حال انباشته شدن هستند. بنابراین منطقی به نظر می رسد که آنها نمی خواستند کیت های آرژانتین زیادی تولید کنند یا حتی یک کیت 3 ستاره آرژانتین را از قبل تولید کنند ( درحالیکه آدیداس قبلا 5000 کیت 4 ستاره آلمان در سال 2014 تولید کردند). پس به نظر میرسد از کیت سه ستاره آرژانتین اورجینال برای خرید هواداران به این زودی ها خبری نباشد.

اما خبر خوب برای شما همراهان همیشگی فروشگاه اسپورتتو این است که لباس تیم ملی ارژانتین با سه ستاره به زودی با بهترین کیفیت موجود خواهد شد تا شما هواداران آلبی سلسته بتوانید به راحتی کیت فوتبال مورد علاقه تان را تهیه کنید.

 

 

اینستاگرام فروشگاه اسپورتتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *