فوتبال جهان

یک مرد !

به گزارش خبر ورزشی ،چندی پیش اتفاق شوکه‌کننده در فوتبال ایتالیا رخ داد و سرمربی معروف بولونیا به‌دلیل بیماری مجبور شد تیمش را ترک کند.

سینیشا میهایلوویچ ستاره سابق اینتر و لاتزیو و سرمربی پیشین میلان که فصل قبل هدایت بولونیا را برعهده داشت با انتشار بیانیه‌اش اعلام کرد به سرطان‌خون مبتلا شده و برای شروع درمان باید مربیگری را موقتاً کنار بگذارد.

جوئی ساپوتو، رئیس باشگاه بولونیا مدعی شد سینیشا میهایلوویچ سرمربی این تیم با وجود ابتلا به سرطان خون و آغاز دوران درمان در سمتش باقی خواهد ماند.
سینیشا میهایلوویچ در یک کنفرانس مطبوعاتی فاش کرد به سرطان خون مبتلا شده و به همین دلیل از هدایت تیم فعلی اش بولونیا استعفا خواهد داد، اما رئیس باشگاه بولونیا مدعی شد میهایلوویچ در سمت قبلی خود باقی می‌ماند و باشگاه بولونیا و همه اعضای تیم از این سرمربی صرب حمایت می‌کنند. کادر پزشکی باشگاه بولونیا هم اعلام کردند میهایلوویچ با وجود ابتلا به این بیماری به کار خود ادامه خواهد داد.
جوئی ساپوتو گفته بود: من سینیشا میهایلوویچ را خوب می‌شناسم و می‌دانم هرگز به راحتی مغلوب نمی‌شود. البته خبر بیماری او ما را شوکه کرده است. همه افکار و ذهن ما دیگر سینیشا خواهد بود. همان‌طور که والتر ساباتینی در کنفرانس مطبوعاتی گفت میهایلوویچ مربی بولونیا بوده و در این سمت باقی خواهد ماند. مسائل حرفه‌ای در این مورد در اولویت نیست. سینیشا نبردی مهم پیش رو دارد و باید برنده شود، اما من، باشگاه بولونیا و کل شهر آماده مبارزه در کنار او هستیم. در این مقطع لازم نیست حرف دیگری بزنم. زنده باد سینیشا!

و اما سینیشا میهایلویچ سرمربی بولونیا که تحت درمان سرطان است، در اقدامی تحسین برانگیز پس از بیمارستان مستقیماً به ورزشگاه رفته تا هدایت تیمش را در اولین بازی فصل برابر ورونا برعهده بگیرد. میهایلوویچ پس از اینکه مشخص شد به سرطان مبتلا شده استعفا کرد، اما باشگاه از او خواست به کارش ادامه دهد.

حضور سینیشا میهایلوویچ روی نیمکت بولونیا با وضعیتی که همه دیدند تحسین‌برانگیز بود. او تازه تحت درمان بود و از بیمارستان به ورزشگاه رفت.این کار او همه را به تعجب وا داشت و همگان او را تحسین کردند

 

ریکاردو اورسولینی مهاجم بولونیا درباره حضور سرمربی‌شان روی نیمکت با وجود درگیر بودن با بیماری سرطان خون، گفت: او با ما توسط ویدیو کنفرانس در طول هفته صحبت می‌کرد و می‌گفت ۱۰۰ درصد خوب نیست. این را به ما گفته بود که می‌خواهد برای این بازی همراه‌مان باشد، اما واقعاً فکر نمی‌کردیم بیاید! خیلی خوشحال شدیم و این اتفاق غافلگیرمان کرد. تلاش کردیم تا برد را به او تقدیم کنیم.

روزنامه «گاتزتا دلو اسپورت» خبر داد، سرمربی بولونیا شرایط بهتری پیدا کرده و با موفقیت در مرحله نخست درمانش نظر مثبت پزشکان برای حضور کنار شاگردانش را پیدا کرده است. او دوره نخست درمانش که ۴۳ روزه بوده را پشت سر گذاشته و فعلاً درمانش متوقف شده تا دوره دوم را شروع کند.در دیدار بعدی فصل جدید سری‌آ، بولونیا باید به مصاف اسپال برود و میهایلوویچ هم می‌تواند تیمش را هدایت کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *