استقلال, فوتبال ایران, نقل و انتقالات

مولتی قرداد ممنوع !

به گزارش ورزشی و به نقل از فارس؛ محمد بلبلی بازیکن جوان فصل گذشته سپیدرود ابتدای امسال از این تیم راهی استقلال شد. البته این بازیکن پیش از عقد قرارداد با علی خطیر معاون سابق باشگاه استقلال با فولادی‌ها قرارداد بست و مسئولان آن باشگاه هم خبر پیوستن این بازیکن به سرخپوشان اهواز را رسانه‌ای کردند، اما چند روز بعد باشگاه استقلال اعلام کرد با این بازیکن قرارداد بسته است.
بعد از این اتفاق باشگاه فولاد خوزستان از بلبلی به فدراسیون فوتبال شکایت کرد و پرونده این بازیکن مورد بررسی قرار گرفت که طبق پیگیری‌های خبرنگار فارس ظاهرا بلبلی طبق قانون ۶ ماه از فعالیت‌های فوتبالی محروم شده است.
البته این موضوع هنوز توسط هیچیک از مسئولان باشگاه استقلال و فدراسیون فوتبال تائید نشده است، اما شواهد و قرائن نشان می‌دهد بازیکنی که با ۲ باشگاه قرارداد امضا کند با محرومیت مواجه خواهد شد.
این اتفاق در حالی رخ داده که مسئولان باشگاه فولاد آن زمان اعلام کردند باشگاه استقلال نباید با بازیکنی که با ما قرارداد امضا می‌کرده پای میز مذاکره می‌نشستند، اما معاون سابق باشگاه استقلال با این بازیکن قرارداد بست تا همچنان اشتباهات وی دامن این باشگاه را بگیرد.
به این ترتیب محمد بلبلی تا نیم فصل در استقلال حق بازی نخواهد داشت.

در خبر‌ها آمده بود که محمد بلبلی مهاجم تیم فوتبال استقلال به دلیل امضای قرارداد همزمان با فولاد خوزستان و استقلال ۶ ماه محروم می‌شود.

باشگاه استقلال، اما اعلام کرده چنین چیزی درست نیست و محرومیتی به باشگاه ابلاغ نشده است. ضمن اینکه در صورت تأیید این موضوع، باشگاه پیگیری خود را خواهد کرد.

گفتنی است که کارت بازی محمد بلبلی به دلیل آنچه که بدهی باشگاه عنوان شده، صادر نشده است.

پس از انتشار خبری مبنی بر محرومیت ۶ ماهه محمد بلبلی بازیکن فصل قبل سپیدرود، رئیس کمیته تعیین وضعیت هم محرومیت این بازیکن را تأیید کرد.

جمشید نورشرق، رئیس کمیته وضعیت بازیکنان با تائید خبر محرومیت ۶ ماهه محمد بلبلی بازیکن استقلال به خبرنگاران گفت: این بازیکن تحت قرارداد سپیدرود بوده و با باشگاه فولاد قرارداد امضا کرده است، سپس وی با وجود اینکه تحت قرارداد فولاد بوده با باشگاه استقلال قرارداد جدید منعقد کرده است.

وی تاکید کرد: البته باشگاه استقلال مدعی شده فسخ قرارداد این بازیکن را داشته که با وی قرارداد امضا کرده است، به همین خاطر ما بازیکن را ۶ ماه محروم کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *