فروشگاه ورزشی اسپورتتو
اسپورتِ‎‌تو ؛ فروشگاهِ تو

چرا چاپ اسم و شماره دلخواه خود ؟

یکی از به یادماندنی ترین قسمت های فوتبال ستاره ها و اسطوره های آن هستند که با گذشت زمان و تغییر تیم هایشان از یاد هواداران نمی روند .

تیم های بسیاری وجود دارند که با نام ستاره هایشان در یاد خواهند آمد ، از این دست ستاره ها در ایران و در سراسر دنیا کم نبوده اند .

هواداران دو آتیشه فوتبال هیچوقت حاضر به فراموش کردن لحظاتی که این ستاره ها برای تیمشان ساخته اند نیستند به همین خاطر همواره دوست داشته اند تا پیراهن تیم محبوبشان را با اسم و شماره ستاره ی گذشته یا حال تیمشان بر تن کنندتا هم به نوعی برایشان یادآور خاطرات خوب ، پیروزی ها ، موفقیت ها و هم خوش شانسی و اعتماد به نفس به آن ها تزریق کند .

همچنین هوادارانی علاقه مند به پوشیدن لباس تیمشان با اسم و شماره منحصر خود هستند که گویی به عنوان یار دوازدهم ، ستاره تیم محبوبشان در زمین فوتبال میجنگند .

 

 

 

کیفیت چاپ اسم و شماره

اسم و شماره دلخواه شما با بهترین کیفیت ممکن در ایران چاپ میشود ، مجموعه اسپورتتو با بهترین چاپخانه ی ایران طرف قرارداد می باشد.

این چاپخانه مجهز به دستگاه های آلمانی می باشذ که با نیرویی مجرب و متعهد با بهترین مواد اولیه (کاغذ مدیای درجه یک کره ای) کارنامه ای درخشان از چاپ برروی انواع لباس های ورزشی به جا گذاشته است . اکثر تیم های لیگ برتر ایران با این چاپخانه همکاری میکنند .

 

 

نمونه اسم و شماره هایی که بروی لباس ها چاپ کرده ایم :

 

درج تگ بروی لباس

در صورتی که درخواست درج تگ هایی از قبیل چمپیونزلیگ ، رسپکت ، پریمیرلیگ ، سری آ ، لالیگا و … بصورت اورجینال برجسته و هر تگ دلخواه سفارشی بصورت برچسبی بر روی لباستان درج خواهد شد

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

سایدبار
منو