[vc_row][vc_column][woodmart_title woodmart_css_id=”5d6cff23cb93b” title=”پیراهن ورژن پلیر چیست !؟ ورژن هواداری یا ورژن پلیر ، مسئله این است !” title_width=”100″][vc_column_text text_larger=”no”]قبل از هرچیزی اجازه دهید نکته مهمی را مطرح کنم تا شاید هم از خواندن ادامه این مقاله منصرفتان کنم هم از خرید لباس های ورژن پلیر : اگر اضافه وزن دارید یا هیکل فیتی ندارید ، لباس های ورژن پلیر مناسب شما نمیباشد !

به چه دلیل ؟ این لباس ها که فقط کمپانی های نایک و آدیداس آنرا ارائه میدهند مخصوص برای ورزشکاران طراحی شده است و قواره جذبی دارد !

به شکلی که بزرگترین سایز آن که ایکسلارج میباشد تا وزن 85 کیلوگرم و قدی نسبتا بلند مناسب است و اگر وزن بیشتری داشته باشید بخاطر جذب بودن آن شکم از زیرلباس نمایان خواهد شد . این در حالیست که سایز ایکسلارج ورژن هواداری حتی تا وزن 110 کیلوگرم هم میتواند مناسب باشد .

شما در لباس های ورژن پلیر دقیقا همانچیزی را میپوشید که بازیکنان تیم محبوبتان داخل زمین میپوشند با همان جزییات.

فرق ورژن پلیر با هواداری چیست ؟

لباس های ورژن هواداری که اکثر لباس های فروشگاه اسپورتتو را نیز تشکیل میدهد غالبا لوگوی گلدوزی شده دارند اما ورژن پلیر به هیچ عنوان از این مدل لوگو ها استفاده نمیکنند ، چون طراحان لباس های ورژن پلیر بر این باور هستند که دوخت لوگو گلدوزی شده با اصطحکاکی لباس با بدن در حین فعالیت ایجاد میکند باعث اذیت بدن انسان میشود . لوگو های پرسی ، لوگوی لباس های پلیر را تشکیل میدهند که شاید در نگاه اول به این فکر بیفتید که با چند بار شستشو آسیب خواهند دادید و لوگو کنده شود . تا حدودی نظرتان درست است اما درصورتی که از روش درست شستشوی لباس استفاده نکنید گراتقیمت ترین لباس جهان هم آسیب خواهد دید !

پیشنهاد میکنم حتما مقاله فروشگاه اسپورتتو در رابطه با راهنمای شستشو لباس های ورزشی را مطالعه کنید . در صورتی که از این روش استفاده کنید میتوانید مدت ها بدون هیج افت کیفیتی از لباس ورزشی خود استفاده کنید .

فرق بعدی پیراهن ورژن پلیر با هوادار ، سبک بودن لباس و نازک تر بودن پارچه آن است که هم مزیتی است برای ورزش هم ممکن است در اوج برخورد های بازی دچار آسیب شود که البته امری طبیعیست همونجوری که در سطح اول فوتبال جهان هم شاهد آسیب دیدن لباس بازیکنان در حین بازی هستیم.

در لباس ورژن پلیر حفره هایی در داخل لباس برای تنفس بدن طراحی شده است تا در زمان تعریق بدن ، با آرامش بیشتر به ورزش بپردازید .

اصلی ترین فرق لباس ورژن پلیر و هواداری همان جذب بودن قواره ی آنهاست که در ابتدای مقاله برایتان توضیح دادیم پس باز هم تاکید میکنیم اگر به دنبال لباسی جذب هستید و لاغر هستید یا بدنتان روی فرم هست میتوانید روی لباس های ورژن پلیر حساب باز کنید .

تفاوت دیگری که فقط در لباس های کمپانی ادیداس وجود دارد ، حالت قوسی (هلالی شکل) پایین لباس های ورژن پلیر است و در ورژن هواداری پایین لباس ها صاف هستند .

صاف و ساده بودن پایین لباس های هواداری که در خارج از ایران ورژن استادیومی هم لقب دارند به دلیل استفاده آن ها در جایی غیر از ورزش است تا بتوان با هر شلواری آنرا ست کرد و مانند سایر تیشرت های معمول بازار باشد .[/vc_column_text][vc_btn title=”برای مشاهده و خرید لباس های ورژن پلیر کلیک کنید” color=”black” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fsporteto.com%2Fproduct-category%2Fplayer||target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row]